91laila19

Regisztráció dátuma: 2014. április 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. április 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Murad Pomegranate Exfoliating Mask

Murad Pomegranate Exfoliating Mask
2014. április 11.

Egy ajándékcsomag részeként kaptam meg és próbálhattam ki. Simává és puhává tette az arcomat. Egy áttetsző gél állagú maszk, amely kis szemcsék nélkül is tökéletesen simává tette a bőrömet. Hátránya viszont, hogy 6 db kis tasakokban található pakolást kap az, aki megvásárolja és ehhez képest szerintem nagyon drága. Nem vásárolnám meg.

Wella Professionals Boost Bounce Göndörítő Hab

Wella Professionals Boost Bounce Göndörítő Hab
2014. április 11.

A legjobb göndörítő hab a világon. Isteni gyümölcsillata van, amely enyhén érezhető szárítás után is. Nem lesz tőle ragacsos a hajam, nem áll össze. A fodrászom ajánlotta nagyjából 5-6 évvel ezelőtt, azóta sem találtam ennél jobb hajhabot. Sokáig kitart, egyszerűen tökéletes.

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó

Bourjois Healthy Mix Serum Alapozó
2014. április 11.

Tökéletes, ha valaki enyhe fedést szeretne. Kiegyenlíti a bőr színét, az apróbb hibákat elfedi, nem maszkhatású. Finom illata van, enyhén géles állagú, könnyű eloszlatni. Kevéske elég belőle, kézzel a legjobb felvinni, majd egy szivaccsal eldolgozva tökéletes. Nem tudom miért szűnik meg, az egyik legjobb alapozó enyhe fedéssel. Igaz, az ára kissé magas, de szerintem megérte beruházni rá.