98SzAnDi19

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2021. április 9.

Nekem működött, dúsabbnak/szebbnek tűnt a hajam egy üvegcse után (vékonyszálú, érzékeny, zsíros),de vigyázni kell a mennyiséggel, ha többet raktam a samponba, nekem szárította a fejbőrt és korpás is lett.

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50

Eucerin Sun Pigment Control Napozó Fluid Arcra FF50
2020. október 5.

Szeretem, nem bántja a problémás bőröm és rendesen véd is. Jó az adagoló, talán egy teljes pumpálás sok is. Könnyű felkenni és viszonylag gyorsan beszívódik nyom nélkül.
Egyetlen hibája, hogy minden fehér ruhámat beszinezi sárgára, vigyázzatok vele (tipp: egy kanál citromsav és víz kombójában áztatva kijön az elszineződés)

Avène Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate

Avène Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate
2020. február 23.

Félbeszakított gyógszeres kezelés után javasolta a bőrgyógyászom ezt a készítményt a lemosójával együtt szintentartásképp, mert sok más páciensénél is bevált már. Ahogy utánanéztem az összetevőknek, kételkedni kezdtem abban, hogy mire is adtam ki pénzt, de a használatot követően meggyőzött. Mielőtt elkezdtem használni/ha lusta vagyok bekenni este párszor, akkor elkezdenek megjelenni a makacs kis pattanások, de ha becsületesen használom, akkor nem jönnek ki újabbak. Engem így pár hét után meggyőzött, majd még updatelek.
La roche posay-es fényvédővel kukacosodik, de ezt inkább a fényvédő számlájára írom, ő nem szeret senki mással se közösködni az arcon :)