98SzAnDi19

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Roaccutan 20 mg Lágy Kapszula

Roaccutan 20 mg Lágy Kapszula
2020. február 15.

Kettős érzéseim vannak a tablettával kapcsolatban. Nagyon gyorsan nagyon látványos eredményeket értem el vele, de kb a kúra felénél egyre gyakrabban és erősebben éreztem májtáji fájdalmakat. Nagyon megijedtem, de a laborteszt nem mutatott ki túl nagy problémákat szerencsére. Az orvos azt javasolta, hogy hagyjuk félbe a kúrát és próbálkozzunk avéne termékekkel (amik eddig fenntartották az elért eredményt, de ismét jobban oda kell figyelnem mit eszek)
Fokozatosan megszűnt azóta a fájdalom. Azt tudom ajánlani, hogy alapos kivizsgálással kezdjen bárki is neki a roaccutan szedésének, mert tényleg megterheli a szervezetet.
Hormonális és inzulinproblémát is találtak, remélem az, hogy ezeket párhuzamosan kezelték, a jövőben megmutatkozik az arcomon és nem térnek vissza a pattanások.

Eveline Cosmetics 8in1 Total Action Sensitive Intensive Nail Hardener

Eveline Cosmetics 8in1 Total Action Sensitive Intensive Nail Hardener
2020. január 2.

Legjobb körömlakkom, mindig visszatérek hozzá, az egyik ismerősöm ajánlotta, hálás vagyok neki ezért
Szép formát és tartást ad a körmeimnek, tartós is
Az utasításban olvastam még valamikor, hogy pár napig minden nap kenni kell egy-egy réteget, majd lemosni és újrakezdeni
Ezt nem mindig tartom be, de simán egy rétegben is jó az eredmény, megmenti a körmeimet, nélküle mindig letörnek, vele pedig akkorára nőnek, hogy sokan meg is dícsérték már
Már sokszor újravettem valamelyik fajtását és fogom is

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll
2019. december 16.

Amilyen szépen fogott/tartott a kezemen, annyira nem festi meg a szemöldökömet