98SzAnDi19

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. március 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2022. február 26.

A jó vélemények miatt rendeltem meg és örülök annak, hogy megtettem. Első bevetése egy báli smink ellen történt, meglepően könnyen leszedte még a vízálló szempillaspirált is. Száraz bőrre felkentem az olajat, majd bevizeztem, átváltott egy fehéres tejszerű anyaggá. Sokkal hatékonyabb, mintha a micellás vízzel próbáltam volna feloldani-ledörgölni a tusvonalat a szememről. Sokkal előbb meg kellett volna rendelnem, sokáig elég lesz és az extra érzékeny bőrömet sem bántja, nem csjpte a szemem sem. Élmény használni és szép puha utána a bőröm, csak ajánlani tudom. :)

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2022. február 26.

A termék jól működik, szinte lerobbanthatatlan, de a leghalványabb szín is túl sötét a bőrömön :( próbáljátok ki, mielőtt megveszitek a teljes kiszerelést

Natics Hydra Essence Hialuron Esszencia Barackvirág Illattal

Natics Hydra Essence Hialuron Esszencia Barackvirág Illattal
2022. február 19.

A jó vélemények és leírás miatt választottam, ki akartam próbálni, mit tud egy "drágább" termék. Háát, igyekszem nem lepontozni, de...amint kinyitottam a dobozt, már éreztem a barackvirág illatát, ami bár nagyon finom, de ebből sejthető, hogy elég erős. Ezért az árért elég gagyi a csomagolás, műanyag és a vastag matrica félig lepörgött, zavaró fogni. Magát az esszenciát jó használni, én kedveltem, thermálvizes spray-el egészítettem ki, de pattanásokat okozott. Visszahozta a bőr alatti aknéimat, valószínűleg az erős illatanyagok (extra érzékeny bőr)... amint abbahagytam, megnyugodott a bőröm, szóval nekem nem vált be, elajándékozom, de valakinek, aki egy kis könnyű hidratálást keres egy kis aromaterápiával egybekötve, annak jó választás lehet :)