Aaaudrey

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nature's Spirit Gránátalmás Kéz- és Testápoló Krém

Nature's Spirit Gránátalmás Kéz- és Testápoló Krém
2018. november 9.

Én is egy éva karácsonyra kaptam ajándékba ezt a krémet. Enyhe gyümölcsös illatú nagyon könnyű hidratáló krém inkább, nem egy testes krém. Meglepően hamar beszívódik, amit szeretek mert testápolónak használva fel lehet öltözni egyből, ha pedig kézkrémnek használom, nem kell várnom és percekig kenegetnem, hogy bármihez is hozzá tudjak nyúlni.
Egy hátránya, hogy épp amiért ilyen gyorsan beszívódik sokat lehet kenni belőle és gyorsan fogy.

Yves Rocher Mandarin-Citrus-Cédrus Tápláló Masszázsolaj

Yves Rocher Mandarin-Citrus-Cédrus Tápláló Masszázsolaj
2017. május 31.

Masszázsolajnak vettem és használjuk a párommal. Nem gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem, egyszerűen imádom az illatát, nagyon dögös mégis üde friss! :) Egyértelműen felpezsdítős, vágyfozós illat nekem. :)
Tetszik a tégely is, nem tudok hirtelen sokat kiborítani. Nem irrítálja a bőrt, ha nem esem túlzásba nagyszerűn beszívja a bőr és nem érzem magam úgy mint aki tocsog az olajban, de mégis remekül lehet masszírozni vele.
Már jó ideje használjuk és épp most állapítottam meg ránézve az üvegre, hogy ahhoz képest alig fogyott még belőle. Szóval bár kicsinek tűnik és drágállottam én is amikor megvettem, megéri az árát!
Már barátnőmnek is vettem de neki levendulásat, nyugtató, relaxálás céljából.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert Tusfürdő

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Thé Vert Tusfürdő
2017. május 31.

Ez a kedvenc nyári tusfürdőm, más sokadszor veszem újra. :) Egyszerűen imádom az illatát, igazi nyári frissítő finomság. Nem habzik olyan nagyon, gyengéd a bőrhöz, nem szárítja. Már beszereztem hozzá tartozóü testápolót i, úgyhogy sokáig finom illatom van amitől frissnek érzem magam. :)