aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Avon Naturals Eper Testradír

Avon Naturals Eper Testradír
2020. június 22.

Szépen teszi a dolgát, és az illata valami mennyei :) Annyira finom, hogy a férjem kérte, hogy vegyek ebből a jó illatú izéből még pár flakonnal :D

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. június 5.

Régóta szemeztem vele, külföldi utazásnál is kívánságlistán volt, de végül lebeszéltem magam róla. Viszont ahogy bejött a dm-be, nem bírtam magammal, egyből két színt is vettem, pedig soha nem volt még ilyen drága lakkom. A klasszikus Ballet Slippers és a Fifth Avenue árnyalatokat hoztam el.
Fifth Avenue: a piros körömlakk amúgy is nagy kedvencem, rengeteg van itthon, de ez a legesleggyönyörűbb piros lakk, amit valaha láttam. Könnyű vele dolgozni, egy rétegben is szépen fed (megszokásból kettőt használtam + alap- és fedőréteg), nekem egy hétig simán tartott. Örök kedvenc lesz, annyira szerelmes vagyok ebbe a színbe, hogy legszívesebben örök életre elegendő készletet halmoznék fel belőle.
Ballet Slippers: mivel az essie oldalán a sheer kategóriában szerepel, szerintem igazságtalan lepontozni amiatt, hogy csak 3 rétegben van teljes fedése, hiszen nem is ígéri. Én ennek tudatában választottam, akartam valami olyan lakkot, amit ha rohanok, akkor elég egy rétegben felkenni, és mégis szép, ápolt hatást kelt. Erre tökéletes, egy rétegben csak enyhe színt ad, háromban viszont teljesen fed és ez a régóta keresett tökéletes babarózsaszín árnyalatom :) Ezzel kicsit nehezebb dolgozni, elég híg az állaga (a másiknak is, de mivel az teljes fedésű, ezért könnyebb kezelni), ki kell tapasztalni, hogy mennyi festék legyen az ecseten, hogy egyenletesen eloszlatható legyen, továbbá érdemes nem közvetlenül a körömágynál, hanem a köröm közepén kezdeni, hogy ne legyen a körömágynál egy vastagabb csík. A lábkörmömön két hete hibátlan, de a kezemen csak 3 napig bírta, de ezt nem rovom fel neki, mivel a körmeim borzalmas állapotban vannak, ott pattogott le, ahol lemezesen szétváltak és beszakadtak a körmeim. Most körömerősítő kúrán vagyok, utána update-elek, hogy egészséges körmökön hogy teljesít.
Az ára valóban húzós, de annyira gyönyörűek az árnyalatok, hogy már 2 (vagy inkább 3-4 :D) szín felkerült az őszi kívánságlistámra is. Igyekszem figyelni az akciókat, de ha úgy adódik, teljes áron is szívesen beruházok rájuk.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2020. június 5.

Kedvezményesen vettem kuponnapokon kíváncsiságból. A tekerő elég idegesítő, az elején hosszú percekig tekertem és semmi nem jött belőle, de azóta sem az igazi, vagy túl kevés vagy túl sok jön egyszerre. Először azt hittem, ahogy felkentem, hogy semmit nem fog fedni, valahogy olyan könnyű állagúnak tűnik, szinte eltűnt a szemem alól. Viszont finoman rétegezve mégis ez az eddigi legszebb eredményt adó korrektorom, pedig nagy lila karikáim vannak. Tartós, nem ül bele a ráncokba. Lehet, hogy akciósan újraveszem, de a kiszerelése nem lett a kedvencem.