aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Sundance Karotinos Napozó Spray SPF15

Sundance Karotinos Napozó Spray SPF15
2022. július 31.

Nyaralásra vettem, 30+ fokban, tengerparton, egész napos strandolás mellett sem égtünk le vele, viszont gyönyörűen barnultunk. Mondjuk az erős UV sugárzás, az alacsony faktorszám és a folyamatos lubickolás miatt óránként újrakentük, így el is fogyott egy hét alatt. Viszont legalább az ára sem horror, abszolút meg vagyok vele elégedve. A ruhát nem fogta be, pedig fehér a fürdőruhafelsőm. Az állaga kicsit ragacsos, de vállalható, az illata átlagos naptejillat, a bőrünk pedig a sós víz ellenére is nagyon puha lett tőle. Legközelebb is ezt veszem.

Uriage Xémose Balzsam

Uriage Xémose Balzsam
2022. április 8.

A húgom vette az extrém száraz, ekcémás bőrére, de viszketett tőle, úgyhogy nekem adta. Hát én még testápolót nem utáltam ennyire :D Nekem nincs kifejezetten száraz bőröm, kb heti egyszer testápolózok. Viszont még így sem érzem, hogy bármi extra hidratálást adna, az állagával és a borzalmas nehéz, zsíros érzéssel meg a világból ki lehet kergetni. A zsírossága miatt kézkrémnek sem tudom elhasználni, talpra próbáltam, oda azért erősebb ápolás kell nekem is, de ott meg olyan, mintha semmit nem kedtem volna rá, egyáltalán nem érzem, hogy ápolna. Szerintem ez egy borzalom, ráadásul jó drágán. Cserébe legalább hatalmas adag, kb kétharmadig van és fogalmam sincs mire fogom elhasználni. Szerintem egyszer felmérgesít és kivágom a kukába.
U.i.: Ha valaki esetleg szeretné kipróbálni, Debrecenben szívesen átadom ingyen, még örülök is, ha valaki megszabadít tőle :D

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2022. április 8.

Jó áron kapható nagy mennyiség, az állaga kellemes, könnyen beszívódik, nem fullasztó viselni. Zsíros bőröm van, hidratálót nem is kenek alá, csak szérumokat, nekem ennyi hidratálás bőven elég. Kicsit fényes, de nem zavaróan, púderrel korrigálható. Sminkelni gond nélkül lehet rá, mitesszereket, pattanásokat nem okozott. Az egyetlen gondom vele annyi, hogy alaphelyzetben ugyan nem csípi a szemem, viszont ha bármi miatt elkezdek könnyezni, akkor érzem, hogy pokolian csíp és utána már ezért nem bírom abbahagyni a könnyezést. Emiatt nem fogok pontot levonni, az a tapasztalatom, hogy ha szépen finoman zsepivel felitatom a könnyeket (és nem kenegetem ide-oda), akkor ez megakadályozható. Ár-érték arányban szuper fényvédő, szerintem újraveszem.