aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Avon Today Tomorrow Always the Moment for Her

Avon Today Tomorrow Always the Moment for Her
2024. február 19.

Ezer éve kerestem egy olyan könnyed, légies, virágos illatot, ami nem szúrós-szappanos, hanem krémes lesz rajtam. Eddig a Cherish állt ehhez a legközelebb, de az csak szimplán virágos rajtam, hiányoltam belőle a krémességet. Na ebben végre megvan! Nagyon finom, elegáns, nőies, kortalan illat, tavaszra-nyárra kívánságlistás. Csak mintát próbáltam, de a tartóssága is tűrhetőnek bizonyult, bőrröl ugyan eltűnt pár óra után, de ruhán nap végén is érezhető volt.

Avon Far Away Beyond The Moon

Avon Far Away Beyond The Moon
2024. február 19.

Mintám van, a vélemények és illatjegyek alapján nagyon érdekelt, de örülök, hogy nem vállaltam be vakon. Kifújás után van benne valami isteni finom, de mellette ott van valami, ami zavarja az orromat. A leszáradással mindkettő eltűnik és átveszi a helyüket egy nagyon erős füstölőillat. Szeretem a füstölőket, de ez nem a kellemes, megnyugtató, keleties-rejtélyes füstölő, hanem egy poros, dohos, nagymamás szag. Borzasztó kellemetlennek és szúrósnak érzem. A szillázsa és a tartóssága viszont remek, egy picike kenés is masszív illatfelhőt csinált, ráadásul órák óta levakarhatatlanul illatozik.

Avon Lov U Connected Parfüm

Avon Lov U Connected Parfüm
2024. február 19.

Mintám van és erősen fontolgatom egy teljes üveg beszerzését a melegebb hónapokra. Nagyon kellemes gyümölcsös-édes illat, engem nagyon emlékeztet valamelyik Garnier Fructis samponra, amit tiniként használtam. Egyáltalán nem korszakalkotó, feltűnő, ezerből is felismerhető illat, de a nyári hőségben abszolút el tudom képzelni magamon, olyankor nem is vágyom többre, mint egy könnyed, frissítő, samponos fuvallatra. Egyedül az árán húzom a számat, eléggé elszálltak az avonos árak, annyit abszolút nem ér, amennyiért adják. Jó akcióban viszont megvenném.