Best of Beauty 2019

aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Isana Krémtusfürdő Pearl

Isana Krémtusfürdő Pearl
2019. június 25.

Olcsó, nem szárít, az illata visszafogott tisztaságillat, de kicsit fura, van benne valami, ami számomra kicsit férfias-kicsit szappanbuborékfújós, de valami megmagyarázhatatlan oknál fogva iszonyúan tetszik :D újra fogom venni!

Isana Men Férfi Tusfürdő 2 az 1-ben Érzékeny Bőrre

Isana Men Férfi Tusfürdő 2 az 1-ben Érzékeny Bőrre
2019. június 25.

A párom használja, már újra is vettem neki. Nagyon száraz és érzékeny a bőre, de ez szerencsére nem bántja, nem szárítja tovább és nem is vakarózik tőle. Az illatát nagyon szereti, saját elmondása szerint "visszafogott férfias tisztaságillata" van, legutóbb már ő kérte, hogy ezt vegyem neki.

Imperity I Am Color Hajszínező Gél

Imperity I Am Color Hajszínező Gél
2019. június 25.

Két vagy három éve próbáltam, akkor még nem volt feltöltve, de annyira rémes volt, hogy megjegyeztem :D Türkiz színben használtam, nagyon folyós az állaga, emiatt csöpög és folyik mindenfelé. De a legrosszabb nem is ez volt, hanem hogy nem fogta be normálisan a hajamat, valahogy olyan volt az egész, mintha fel lett volna vizezve, adott egy kis kékes árnyalatot a hajamnak, de semmi köze nem volt a bármelyik másik színezővel produkált élénk, telt türkizhez, inkább volt olyan, mintha több hetes, kopott lenne az egész. Nem tudom rendesen megfogalmazni, de valahogy olyan "átlátszó" volt az egész. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert annyira igénytelen lett az eredmény, hogy azonnal ráfestettem másik színezővel. Ennyiért ezerszer jobb színezők vannak, soha többet nem veszek ilyet és nem is ajánlom senkinek.