aalexaa

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. április 3.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Balea Intenzíven Hidratáló Arcmaszk C-Vitaminnal és Narancskivonattal

Balea Intenzíven Hidratáló Arcmaszk C-Vitaminnal és Narancskivonattal
2021. augusztus 3.

Szépen egységesíti és nagyon puhává teszi a bőrömet. A zsíros bőrömnek kicsit túl sok, de reggelre szépen beszívódik, mondjuk épp ezért nem is használom túl gyakran, kb hetente egyszer. Az illatát imádom, számomra jó kis extra kényeztetést ad, szerintem újra is fogom venni.

Balea Lovely Rose Hidratálókrém

Balea Lovely Rose Hidratálókrém
2021. augusztus 3.

Nekem bevált, éjszakára használom, szépen hidratál, nem zsírosít nagyon, tudja, amit kell és kész. Az illata elég intenzíven rózsás, ráadásul sokáig érezhető, ezt érdemes szem előtt tartani, mert lehet olyan, akit zavar (különösen nappalra használva). Pár naponta, amikor kiszárad és hámlik az orra, még a barátom is szokta kérni, hogy kenjem be a "növényszagú krémmel" :D Szépen elmulasztja a hámlást neki is, nem irritálja. A márka MED mattitó krémje szerintem jobb, azt fogom újravenni, de nem bánom, hogy kipróbáltam.

Balea Med Ultra Sensitive 24H Mattosító Arckrém

Balea Med Ultra Sensitive 24H Mattosító Arckrém
2021. augusztus 3.

Szerintem ár-érték arányban szuper kis krém. Én csak ejszakára használom, nappalra a zsíros bőröm nem igényel külön hidratálót a fényvédő alá. Való igaz, hogy ha kicsit is nedves bőrre kenem fel, akkor kb lehetetlen elkenni, fehér réteget hagy, ugyanez a helyzet, ha túl sokat visz fel az ember. Viszont száraz bőrre kis mennyiséget kenve szépen beszívódik, jól hidratál, ráadásul reggelre sem tocsog az arcom. Különösebb mattító hatást amúgy sem vártam tőle, nekem elég az, ha minden pucc nélkül megadja a kellő hidratálást anélkül, hogy túlságosan zsírosítana.