aalleexxaa

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2019. szeptember 18.

Nekem ez "A dezodor". Nagyon izzadós vagyok, télen nyáron tök mindegy milyen évszak van.. Baromi idegesítő..

Használtam már mindenféle márkájú,típusú dezodort, illetve fújós-kenős deot kombóba, max fél óra-óráig működtek. Volt amelyik mellett még kellemetlen szagom is lett.

Ebből használok egy fújásnyit és konkrétan egész nap nem izzadok. Nem tudom miben lehet más a többi dezodornál, de nekem kb 10 éves problémámat oldotta meg. Foltot nem hagy, az illatát is szeretem, nagyon kellemes, szolid. Szóval én nagyon szeretem :)

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajbalzsam
2019. szeptember 18.

09.03.: Utazás előtt vettem gyors egy balzsamot... Egyedül ezt használom a "dream long" termékek közül.

A hajam alja szőkítve van, így azért az alja kissé száraz. Nekem nagyon hamar zsírossá teszi a hajam,még így is. Nekem nem lett nyerő vétel.

*2019.09.18.: +1 csillag, azthiszem megtanultam használni, és azóta nagyon jóban vagyunk :) az utóbbi időben szigorúan a hajam utolsó 5 centijére tettem, arra viszont nagyon sokat... így a hajam nem zsírosodott be tőle egyáltalán, és a szőkített végeimet is nagyon puhává varázsolta - pedig eléggé ki volt már száradva... :)

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító
2019. szeptember 3.

Korábban ajándék volt valamelyik lush hajpakolásom mellé - és valami hihetetlen. Eléggé hisztis vagyok az arcomra kent dolgokkal kapcsolatban, gyűlölöm ha valami ragacsos érzetet ad,ha fénylik, ha izzadok egész nap nyáron... Ennek a használata után pedig azt éreztem, hogy minden számomra kellemetlen dolgot kiszed a bőrömből. Jól mattított. Éreztem,hogy a bőrömet is összehúzta..

Tényleg az volt az érzésem, hogy elnyeli a bőrömből a nem kívánatos dolgokat.. Én imádom :)