AAndi115

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Givenchy Amarige

Givenchy Amarige
2018. január 23.

Húha! Tényleg volt régen ilyen impulse, de az egy fokkal édesebb volt, ez meg egy fokkal kesernyésebb. Nem tudom, hogy rajtam melyik virág veszik így össze a többivel, de az biztos, hogy narancsvirág és ibolya, sok-sok ibolya harcol, talán a rózsafával, azt érzem ki az első percekben. Túlélésre játszom olyankor, ki kell bírni a kaparós részt. Utána ibolyás dezodor illat (van/volt Herbina golyós dezodor többféle virágillattal, annak a Violája ilyesmi).
Egyébként elegáns, kicsit retro, kedves, tiszta, az a tipikus anyuka illat, akihez jó bújni... Tudjátok, na! Nem rossz illat, szülői értekezletes, csak az első percekben halál nekem.

L 'Erbolario Mandorla

L 'Erbolario Mandorla
2018. január 23.

Óóó! Pont azt kaptam, amit vártam. Keserűmandula, keserűmandula vaníliával, kissé poros-édes-krémes keserűmandula. :D Rajtam viszonylag tartós, nem émelyítő, hanem édeskés csak. És tényleg olyan, mint a mandula aroma. Érdekes ez így, parfümnek, de szerintem egyáltalán nem rossz. Végre valami más. Nem virág, nem méz, nem ámbra, nem cukros gejl vacak. Abszolút üdítő! Nekem tetszik. Erős 4-es ez is.

L' Erbolario Camelia

L' Erbolario Camelia
2018. január 23.

Ezek a L'Erbolario illatok mindig meglepnek! Nálam már a Papavero is hihetetlenül nagyot szólt, a Camelia dettó. Az is ütött, ez is üt, nem ajánlom azoknak, akik a bőrközeli, bújós illatokat kedvelik!
Néhányan húzni fogják a szájukat, de nekem, hatásában, Westwood Boudoirja, és Elie Saab Le parfum intense-e, no meg a Papavero "életérzés". Ne tessék félreérteni, se szegfű, se méz, de még csak narancsvirág se, nem azért! Az összhatás, a hatótáv, az édesség az, amiben hasonló. ES és VW mondjuk egy fokkal kifinomultabb, a Camelia egy picit "közönségesebb"(?), de nagyon is szerethető illat, mondjuk 20 fokig. Felette nekem nem menne, de nem vagyunk egyformák.
Mindenesetre ez egy igen jó illat, nem sok pénzért, elég dögös, elég ütős... Nagyon erős négyest adok, mert 4/5 nem lehet. Első látásra szerelem nem lett ugyan, de lehet még ebből bármi.