Aanyta

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Füge-Méz Ajakápoló

Alverde Füge-Méz Ajakápoló
2021. november 5.

Szomorúan tapasztalom, hogy az ajakápoló szemcséssé változott. Olyan, mint a méz amikor kikristályosodik. Így is ápol, de látszanak a kis darabkák, emiatt sajnos nem használom. Pedig Nr.1 volt.

Teljesen elégedett vagyok, 349.- Ft-ért vettem. Nem vártam tőle csodát ennyiért, de teszi a dolgát, tökéletesen ápolja a kiszáradt ajkakat. Nagyon halovány illata van, inkább natúr mint illatos. Ha elfogy, a körömvirágost néztem ki következőnek. :)

Balea Schönheitsgeheimnisse Melone Bodylotion

Balea Schönheitsgeheimnisse Melone Bodylotion
2021. február 16.

Az illata miatt csillagos ötös. Nagyon finom. A textúrája is megfelelő. Egy csillagot levonok amiatt, hogy az illata elillan hamar, még egy csillagot pedig azért, mert hamar kenni kell használat után újra, mivel nem hidratál kellőképpen.

Médea Sampon Kéntartalmú Kivonatokkal

Médea Sampon Kéntartalmú Kivonatokkal
2021. január 21.

Update!
A sebesedés végül a hajfesték miatt volt, ami ugyanúgy kijött a sampon után is. Amióta nem festem, azóta abszolút tényleg eltűnt a seb és a viszketés. A sampon ettől nem romlott a szememben.

Egyszer évekkel ezelőtt ki lett világosítva a hajam. Azóta hátul sebes a fejbőröm. Megvettem ezt a sampont és eltűnt az évek óta tartó problémám. Nekem bejön az illata, érződik is mosás után. Abszolút nyerő árban és hatékonyságban is. Többször vettem már.