abernadett

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Catrice Light Correcting Serum Primer

Catrice Light Correcting Serum Primer
2019. augusztus 2.

499 Ft-ert eleg korrekt kis extra ez, csak az illatat egyelore nem sikerult megszoknom, tulsagosan edes vattacukros szerintem, emelyito es nem is illan el gyorsan a felkenes utan. Viszont nagyon jo a vegeredmeny ami elerheto vele, eddig csak BB kremmel egyutt hasznaltam, de terveztem kiprobalni alapozoval es sima hidrataloval egyutt is; a kombinalt boromet nem fenyesitette ki a szokasosnal gyorsabban igy a nyari kanikula kellos kozepen sem

Alverde Hidratáló Hajkúra Bio Kókusztejjel

Alverde Hidratáló Hajkúra Bio Kókusztejjel
2019. augusztus 2.

Alapvetoen nincs soha semmi problema a hajammal, de fenekig er, hullamos, es nagyon eros szalu, ezert idonkent szeretnem kenyeztetni extrakkal, hogy meghalaljam hogy ennyire rendes soreny. 349 Ft-ert talaltam ra a DM-ben, nyilvan ki fogjak vonni a szortimentbol, viszont kiprobaltam, es nagyon konnyed, tartalmas ennek ellenere, kellemes tiszta kokuszviz illata van, hatekonynak erzem, nem zsirositotta a hajtoveimet sem, azota az osszes DM-ben ahol megfordulok es talalok belole felvasarolom, ki tudja mennyi ideig lesz meg elerheto...:)

Eveline Cosmetics Expert C Világosító Metál Vitamin Arcmaszk 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Expert C Világosító Metál Vitamin Arcmaszk 3 az 1-ben
2019. január 12.

Imadom, es elterjesztettem a kornyezetemben is. Instant ragyogasr varazsol az arcnak, erzem ahogy toltodik energiaval, biztos segit a metalos szine is de tenyleg szuper plusz az illata sem rossz bar picit edeskes egy ido utan.
Nem szoktam feltetlenul lemosni, hanem van hogy beszippantja a borom, arra vigyazni kell hogy ha nem mossuk le legyen bemasszirozva mert anyukam elfeejtette, es metal narancssargan indult el dolgozni:))) az ara a Rossmannban egyebkent 349 Ft.