abicicaaa

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Inecto Pure Argan Conditioner

Inecto Pure Argan Conditioner
2020. február 6.

Ez a balzsam sajnos egy nagy nulla hajon. Mig Baleakat es Isanas hajapolo termekeket hasznaltam, ez labdaba sem rughatott mellettuk. Igy talalnom kellett valamilyen felhasznalasi modot ra, kidobni nem szeretek semmit. Nos, lab borotvalasra egyszeruen csodalatos! Olyan puha tole a borom, mint a babapopsi. Ujra fogom venni erre a celra :D kar, hogy a hajamon nem teljesit igy.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2020. január 22.

Gyonyoruen eloszlatja az alapozot, van hogy lusta vagyok es be sem vizezem, igy is hasznalhato.
Egyetlen bajom vele, hogy hamar elkezd foszlani, par pici darab mar hianyzik belole.
Eleg sok termeket felsziv nedvesen, szarazon mar nem annyira.
Ar-ertek aranyban eleg jo.

Update kb egy evvel kesobb:
Ketto vettem egybe csomagolva, es mas anyaga van. Sokkal "szivacsosabb", gumisabb, egyaltalan nem foszlik. Kisebbre is dagad. Nem ertem miert kellett varialni vele, az elozo valtozat pont azert volt jo, mert eszmeletlen puha volt. Ez is szepen eloszlatja az alapozot, de nem adja azt a wow faktort.

L'Oreal Professionnel Steampod Kisimító Szérum Hajvégekre

L'Oreal Professionnel Steampod Kisimító Szérum Hajvégekre
2019. december 27.

Steampoddal hasznalva alom az eredmeny. Mas vasaloval nem probaltam meg. Sot, teljesen erzem a kulonbseget, mikor csak mezei hovedo van a hajamon es ugy vasalok, es mikor elotte ezt is rateszem.
Tokeletesen eltunteti a toredezett hajvegeket a vasaloval egyutt.
Sajnos nekem a steampod is tori a hajam, ezert csak kulonleges alkalmakkor fogom oket hasznalni (elotte sosem tort, bar nem is vasaltam)