abicicaaa

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 kombinált/zsíros bőrre
2020. június 7.

Egy deluxe mintha utan:
Kombinalt borom van, zsiros T-zona, a tobbi nagyjabol normal. Egyedul hasznalom, hidratalo nelkul (ha mar egyszer ez egy fenyvedos hidratalo, ne kelljen mar plusz hidratalot kennem ala, azert hogy ne szakadjon le darabokban a borom, mint a szinezett tarsanal), nem szaritja a borom, talan egy picit mattitja.
Felkeneskor es utana kb fel oraig eleg fenyes, de aztan teljesen hordhato.
Mostansag van egy kis borirritaciom amit soha nem bant, nem csip, nem is pirosodok ki soha.
Telen es itthonra, amikor kb fel orat vagyok kint egy nap, tokeletesen mukodik.
Csak ne lenne ilyen eszmeletlen draga.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2020. június 7.

A lelket is kiszaritja a kombinalt (zsiros, normal) borombol. Orak ota varom, hogy atcsillanjon egy kicsi olaj legalabb a homlokomon vagy az orromon, de semmi. Az orcaim mar nedvessegert kialtanak.
Es ez csupan egy hasznalat utan. Nem szoktam ilyen hamar iteletet mondani, de rendszeres hasznalattal tonkre tenne a boromet.
Erzem, hogy az arcomon van a termek, szinte "bevakolja".
Minimalisan kiegyenliti az arcom szinet, a porusokat remekul kitolti, foleg az orromon eszreveheto.
Tenyleg csak annak ajanlanam ezt, aki extragigamega zsiros boru, igy csak egy csillagot vonok le, a nehez erzes miatt.
Mivel ez egy HIDRATALO fenyvedovel, nem gondolom hogy szukseges lenne ala kulon hidratalo. Igy aztan nagyon nem eri meg ennyi penzert egy "csak" fenyvedot venni, amit ket honap alatt ellocsolok.

Nina Ricci La Tentation De Nina

Nina Ricci La Tentation De Nina
2020. június 6.

Ajandekba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Kulonos illat, nagyon edes, nagyon eros, szigoruan egy fujas. Edt ellenere reggeltol estig kitart az egy fujas, ruhan es hajon pedig meg tovabb.
Kedvelem az edes illatokat, de ez egy picit mar sok. Rogton a cukrozott aszaltgyumolcs jut rola eszembe.
Egy ideig fujtam, de mar csak emlekkent csucsul a polcon.
Egyebkent a külső jelen esetben teljes kep masa az illatnak.
Nem pontozom le, attol mert nekem tul sok, tudni kell ezt is viselni, kell egy bizonyos szemelyisegnek lenni hozzá, annak ellenere hogy nem komoly illat.