Best of Beauty 2019

abicicaaa

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2019. július 20.

Life's A Peach egy gyönyörű barack árnyalat, az en hofeherke boromon egy kicsit sotet, bohocos hatast kelt, igy óvatosan hasznalom. Sotetebb, kreol boron szebben mutat szerintem.
4*, mert nem lehet olyan szépen eldolgozni, mint ahogy en azt szeretnem, foltos marad egy picit.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2019. július 6.

Altalanossagban nem az en korosztalyomnak valo a Chanel, de ezt valamiert kiakartam próbálni. Legnagyobb meglepetesemre nem fujjogtam, egész kellemes kis komfortillatnak tartom, bar szerintem egyáltalán nem különleges.
Viszont ami elamit.. Hogy fel oraig ereztem a csuklomon, es sajnos nem viccelek. Utana egyszerűen eltűnt, pedig 2 fujast inteztem a biztonság kedveert.
Szerintem ez emellett az ár mellett elfogadhatatlan, es hat ugye az ikonikus Chanelrol beszelunk. Meg az utanzatok is tovabb tartanak ennel.

Avon Attraction Sensation for Her

Avon Attraction Sensation for Her
2019. július 1.

Olyan hulye vagyok, hogy az mar faj. Papíron való szagolgatas utan beneveztem a mini parfumre. Természetesen köszönőviszonyban sincs az igazi illattal, tanulhattam volna az eddigiekbol, hogy ugysem lesz olyan.
Gyumolcsos, bovli kis illat, nem okoz fejfajast, de ugyan olyan mint a tobbi avon illat, semmi egyediseg, a titkos avon osszetevore epitve.
Most fejeztem be végleg az avonnal, meguntam.