Abidel

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Garnier Micellar Cleansing Rose Water

Garnier Micellar Cleansing Rose Water
2021. december 1.

Fél órája lángokban ég tőle az arcom, főleg a szemkörnyék és az orrom területén! Sose voltam semmire allergiás ilyen mértékben és nem pirosodott még ki semmitől ennyire az arcom. Most a hűtőben tárolt hűsítő szemmaszkommal próbálom enyhíteni az égető érzést! Soha többet ilyet nem veszek!

Sigma F80 Ecset

Sigma F80 Ecset
2021. november 15.

Nem is tudom, hogy kezdjem. Nézegettem róla különböző videókat, mielőtt belevágtam volna a nagy Sigma bevásárlásba. Végül ezt és az F30–as púder ecsetet megvettem. Először is túl van árazva. Mikor először kipróbáltam, vártam a wow élményét. Nem jött. Csalódás ért. Már az első simítás alkalmával kihullott néhány szál. Biztos eredeti, megbízható helyről vettem. Először csíkozott, majd rendesen elterült. Nem látok hatalmas különbséget ez és egy olcsóbb kategóriás ecset között. Bevallom, az Ebelin ferde kabuki ecsetje ezerszer jobb. Sajnos azt már nem latom sehol, pedig ezerszer újra venném. Három csillag, mert azért elhasználható.

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk

RIVAL loves me HD-Gels On The Go Körömlakk
2021. szeptember 10.

Meglepően jó minőségű körömlakk! Egy rétegben is tökéletesen fed és tényleg gél hatású eredményt ad. Az ára pedig egyenesen baráti!