Abidel

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Erborian CC Krém SPF25

Erborian CC Krém SPF25
2023. január 7.

Imádott és már nem gyártott Bourjois Cc krémem helyett vettem. Nos, az előttem szólók véleménye alapján mindenkinek igaza van. Megosztó kis cucc. Clair árnyalatot vettem meg. Nem vagyok hófehér, de icipicit sötétebb mégis a természetes színemnél. ( Pffff milyen lehet a Dorè? 🙈) idővel tényleg sötétedik, de még így is jól mutat rajtam. Mondjuk úgy, hogy nem észrevehető a nyakam és az arcom színe közötti különbség. Kézzel és beautyblender-rel viszem fel. Utóbbival szebb, természetesebb az eredmény, kézzel maszatolva viszont erősebb a fedése. Nem matt, így a mattító púdert fölétolom. Teljes napot bír, nem kopik és nekem nem is fényesedik át. Röviden: elégedett vagyok. Olyannyira, hogy az alapozókat száműztem a sminkes cuccaim közül. Amit viszont fontosnak tartok! ☝🏼Hófehér bőrűeknek a Clair árnyalat is sötét lesz! Ne rendelje meg vakon online! 📢 Aki úgynevezett “kaméleon” krémet keres, jó választás az Ahava CC krémje. Azt akkor használom, amikor igazi “no makeup” makeup-ot szeretnék. (Ahava és szempillaspirál). Ez nem fed úgy, mint az Erborian, de tényleg felveszi a bőröd színét anélkül, hogy besárgulna a fejed. 🤭 Remélem, tudtam némi hasznos információval szolgálni. Pacsi lányok!

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2023. január 7.

Nagyon-nagyon sajnálom, hogy már nem kapható. Az utolsó darabokat online még gyors berendeltem, be is táraztam belőle. A téli színemhez a 32, nyári színemhez a 33 árnyalat tökéletesen passzol. A bőröm nem problémás, koromból kifolyólag néhány halvány ráncocska viszont már van. Ezekbe a kis ráncokba nem ül bele, csodaszépen elkenhető kézzel is. Beautyblender-t használok, azzal még szebb lesz a végeredmény. Nem maszkos, mint egy matt alapozó, de mégis szépen fed. Enyhén fénylik, de a Lancome egyik matt púderével ámulatba ejtő lesz a végeredmény. Hmmm, nem dicsérem tovább, úgysem kapható már. 33 árnyalatból többet rendeltem, de nem fogom tudni elhasználni mielőtt megromlana, így feltettem egyet eladásra.

For Your Beauty Hajkefe Tisztító

For Your Beauty Hajkefe Tisztító
2022. december 9.

Ez egy igazán haszontalannak tűnő végtelenül hasznos dolog. Nincs az a kozmetikai termék, amit napjában többször használnék, mint ezt a kis csodadarabot. Hosszú hajam van, naponta többször is átfésülöm. Száraz hajra vaddisznósörtés kefét, vizes hajra a Tangle Teezer Wet Detangling hajkefét használom. Minden egyes fésülködés után ezzel a kis kefetisztítóval szoktam kiszedni az összes, de tényleg az összes hajszálat. Extrém egyszerű és gyorsan megvan. Hajhullós időszakban ez egy áldás! A fésűim így mindig igényesek, tiszták. Évek óta használom. Ezzel a hajkeféim élettartamát is megnövelem. Nekem ő 10 pontos. 😍