Abidel

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. május 1.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2020. április 2.

Rengeteg arcradírt kipróbáltam már. Drágábbat, olcsóbbat is. De azt kell, hogy írjam, messze ez a legjobb az összes többitől, amiket kipróbáltam. Ebben lehet érezni a szemcséket és a tisztító hatását. Nem kell ész nélkül dörzsölni, mert bizony elég durva tud akkor lenni a bőrhöz. Nem is kísérletezek tovább. Maradok ennél a terméknél.

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder

Artdeco Castor Camouflage Fixálópúder
2019. december 5.

Egy éve használom, elégedett is vagyok vele, de a legjobb funkciójára csak a napokban jöttem rá. Változtattam az eljárásmódon. Alapozó (félmatt) fölé teszem ezt a kis csodaport, majd erre rá a matt púdert (Lancome). Fantasztikus! Semmit nem fényesedett így a T-vonalam!!! Egész nap tart és sokkal szebb bőrképet ad! Nagyon tetszik! Érdemes így is kipróbálni! 😉

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96

Maria Galland Crème Hydratante Intense 96
2019. december 1.
(!)

Tesztelésre nyertem és ezúton is nagyon szépen köszönöm! 🤗
Masfél hónapja használom, reggel és este egyaránt. Sűrű, testes krém, de ahogy felkenem, azonnal beszívja a bőröm. Nem fénylik, inkább félmatt hatása van. Smink alá is ezt használom. Éjszakára szérumot is teszek a krém alá. Illata nagymamám régi Pond’s krémjére emlékeztet. Kicsit erőteljes, de engem nem zavar. Hatását értékelve: elégedett vagyok vele, szép egységes bőrképet kreál és jó puha lesz tőle a bőröm. Hidratálása is számomra nagyon jó. Nem túl könnyű de nem is nehéz krém a bőrömnek. Egyedüli hátrány az ára és a műanyag tégely. Egy ilyen krém megérdemelné, hogy egy letisztult, szép üvegben mutassa meg “bájait”.