abksb

Regisztráció dátuma: 2019. április 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CL Med Deodorant Stick

CL Med Deodorant Stick
2021. április 8.

Ó, ez egy szuper termék! Potom 300 Ft-ért vettem a DM-ben még valamikor decemberben, nem tudom, miért árazták le, azóta használom, és még a kétharmada megvan. Látom a csomagoláson, hogy két hónap a szav.ideje a nyitástól számítva, de igazából nem nagyon tudom ezt beemelni. o.O Állaga, illata teljesen jó azóta is, nem okoz semmiféle irritációt szőrtelenítés után sem, úgyhogy használom, amíg ez így marad vagy el nem fogy. Ár-érték arányban még teljes árában is megéri, mert nagyon lassan fogy. Újravevős. :)

Old Spice Stift Captain Férfi Deo

Old Spice Stift Captain Férfi Deo
2021. április 8.

Ezt a véleményt a fiam nevében írom, mert bár én vettem, de ő használja. :) A legjobb, amit eddig vettem neki! Elég izzadós típus, meg kamasz is, szóval ez a kettő együtt néha jáj... :DDD Alumíniumosat jó ideje nem használunk, de az eddigi férfidezodorok mind elvéreztek, bármilyet próbált. Ez viszont nagyon jól teljesít, a tesipólóin is érezni sokszor, pedig úgy hozza őket haza, hogy csurom egy izzadság, de hónaljban nem büdös. Öt csillag jár neki. :) (Ezek után viszont megnéztem a többi illatot is, és lehet, hogy én is kipróbálom valamelyik kevésbé férfias illatút. :))

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2021. január 30.

Tényleg jó! :))) Akciósan rendeltem még tavaly, azóta többfélét is használtam, de ez kenterbe veri mindegyiket.Rá kellett jönnöm először, hogyan működik, illetve az elején úgy éreztem, kicsit túl híg a festék benne, de ez pár nap után megszűnt. Örülök, hogy rátaláltam. :)))