abodri

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lancôme Tresor L`Absolu Desir 2011 EDP

Lancôme Tresor L`Absolu Desir 2011 EDP
2021. május 1.

A legszebb Tresor illat, pedig van egy pár. Csodálatos finomság, rendkívül nőies, ami egyben dögös, szexi, erős, határozott nő illata. Hasonlít a Lumineuse változatra, de ez egy kicsit más. Van mindkettőből, egyik csuklómra egyiket, másikat másikra fújtam tesztelésképpen. Egyik finomabb, mint a másik. Persze már egyiket sem gyártják ☹️Természetesen érzem az anyaillatot leszáradás után, de ez a verzió klasszisokkal szebb, finomabb. A tartóssága brutális, este fújtam a csuklómra és reggel tökéletesen éreztem 🥰
Szillázsa szuper 🥰
Isteni!!!!!

L'Artisan Parfumeur Nuit De Tubéreuse

L'Artisan Parfumeur Nuit De Tubéreuse
2021. május 1.

Nagyon finom, arisztokrata, elegáns nőies illat. Az indítása erőteljes, ütős. A tubarózsa nagyon szépen működik benne. Sok összetevőből áll, mégsem mondom rá, hogy illatkavalkád lenne. Több arcát mutatja. Más illat jön elő leszáradás után, és onnantól egy csoda. Szigorúan 35 pluszos. Nem kirándulós illat. Társaságban nem nyom el minden mást. Bőrközeli, de mindig ott van, mindig érezni. Rajtam brutál tartós. Eleganciája miatt nem hétköznapokra való parfüm.

Viktor&Rolf Flowerbomb Nectar

Viktor&Rolf Flowerbomb Nectar
2021. május 1.

Gyönyörű illat. Mindenki dicséri rajtam. Finom édes, de nem a jelenleg trendi, mindent elnyomó szirupos édes illat, hanem egy szépen körbeölelős, nem tolakodó, de mégis jelenlévő, nagyon nőies különlegesség. Szeretem. Életem egyik legtartósabb parfümje :)