Best of Beauty 2019

abreka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Artdeco Púder- és Alapozóecset

Artdeco Púder- és Alapozóecset
2018. március 17.

En pont egy Alicia da Silva ecset utan talaltam ezt meg, de azzal az olcsoval meggyult a bajom. Rendszeresen hullott a szore, mignem egy ev utan elengedett a ragasztas es az osszes szor menthetetlenul kihullot. Na, ezutan ragtam be es vettem meg a dragabb, de minosegibb tarsat. Nem hasznalom meg reg ota, de tobb artdeco ecsetem is van, amikkel nagyon elegedett vagyok. Az ara (6990,-) nem valami kedvezo, de ha evekig meglesz, mint a tarsai boven megeri. Muller szombat keretei kozott 15+20% kedvezmennyel jutottam hozza vegul, aminek nagyon orultem. Akcio keretein belul mindenkeppen ajanlom!

Artdeco Alapozó Ecset

Artdeco Alapozó Ecset
2018. március 17.

Szeretem ezt az ecsetet! Apro mozdulatokkal kell dolgozni a lapos ecseteknel, hogy szep legyen a vegeredmeny. Nem hullik, nem esett szet. 5 eve van meg es olyan, mint amikor vettem, pedig rendszeresen hasznalom. Sajnalom az elottem levo negativ velemenyeket, nekem nagyon megerte.

Artdeco Kabuki Púderecset

Artdeco Kabuki Púderecset
2018. március 17.

Evek ota megvan ez az ecset es nem bantam meg azota sem. Az elso mosasnal engedett egy kis fekete szint magabol, de ez szerintem teljesen rendben van. 4-5 eve vasaroltam, azota napi szinten is hasznalom, tobbszor is kimostam es minden szupi.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ