absinth

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Catrice Kohl Kajal Szemceruza

Catrice Kohl Kajal Szemceruza
2020. november 26.

Mindig elfogult voltam ezzel a márkával kapcsolatban, nagy kedvencem, ár minőség arányban mindig csak nagyon jó termékeket vettem tőlük. Ez a szemceruza az egyetlen kivétel. Fekete színben van meg, és bár igaz amit az előttem hozzászólók írnak, hogy könnyedén siklik a szemhéjon és szép a színe, de nagyon rosszul hegyezhető. Hegyezésnél mindig letörik a hegye, néha többször is egymás után, emiatt nagyon gyorsan fogy, így már nem olyan kedvező az ára. Arról nem is beszélve hogy mindig felmegy a vérnyomásom amikor letörik a hegye.

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő
2019. július 1.

A többi Fa tusfürdőhöz hasonlóan ez is jól habzik, nem szárít, ezen kívül kellemes virágos-zöld illata van. Azért csak 4 csillag, mert hasonló szintet hoznak a Balea tusfürdők is, csak olcsóbban.

Artdeco No Color Fixáló Púder

Artdeco No Color Fixáló Púder
2019. június 19.
(!)

Tesztelésre kaptam, egyébként az Essence átlátszó púderét használom. Azzal ellentétben ennél a terméknél nagy előny, hogy strapabíró a csomagolása, az Essence-é ált. 1 héten belül el szokott törni nálam. Féltem, hogy az arcomon is olyan fényes lesz, mint a dobozban, de szerencsére nem. Lassan fogy és az elején nagyon fura volt, hogy az ecseten nem látszik a fehér por, mint az Essence esetében. Kellemes érzés az arcon, nem emeli ki a ráncokat, nem szárít, viszont melegebb időben nekem nem mattít eléggé. Ősszel-télen jó lehet, de nyárra maradok az Essence-nél, mert jobban teljesít, töredék áron. Ha valakinek szárazabb a bőre, annak ideális lehet.