absinth

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Labello Blackberry Shine Ajakápoló

Labello Blackberry Shine Ajakápoló
2019. április 8.

Leárazva vettem 349 forintért, így nagyon megérte. Ha cserepes a szám, akkor inkább a carmexért nyúlok, de ha nem vészes a helyzet, ennek a hidratálása is elég. Kellemes az illata, egy rétegben szép visszafogott színe van, de egészen sötétig építhető. Hálistennek csillámok nincsenek benne. Leginkább a meggyes labellóéra emlékeztet a színe, de tartósságban van különbség. Amikor 1. nap reggel felkentem, szokásos labello tartósságra számítottam - pár mondatnyi beszéd, egy korty víz és eltűnik. Ehhez képest felkentem beszéltem, ittam egy bögre teát, egy pohár vizet és ettem is - majd a tükörbe nézve döbbenten állapítottam meg, hogy még mindig tartja magát.

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2018. december 5.
(!)

Tesztelésre kaptam. Régebben már használtam Blistex terméket és meg voltam vele elégedve, ez most is így volt. Pont jókor érkezett, mert iszonyú cserepes most a szám, és persze tépkedtem is. Kellemes mentolos illata van és nagyon jól hidratál, főleg az árához képest. Fura volt először ez a krémes formula, mert mindig stifteket használtam (Labello, Carmex, Burt's Bees), én a tubussal nem is tudom rendesen felvinni, vagy túl sokat nyomok, vagy keveset - de ez a saját bénaságom, nem a terméké :) Úgyhogy az ujjamra nyomok és úgy kenem fel. Gyorsan puhává varázsolja a számat. egyetlen hátránya, hogy felvitel után pár percig, amíg be nem szívódik, fehér réteget hagy az ajkakon. ezért én nap közben nem is használom, hanem reggel, készülődés közben kenem fel illetve éjszakára.

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2018. március 8.

Nem hidratál, úgyhogy télre talán nem ez volt a legelőnyösebb választás - de az elhúzódó hideg, borús idő miatt szükségem volt vmi nyárias, gyümölcsös illatra. Nagyon kellemes az illata és vidám a színe, az illat nem tart sokáig, de ezt nem is bánom, legalább nem keveredik a parfümömmel. Nem irritálja a bőrömet, nem is szárítja. Viszont elég gyorsan fogy, mert hajlamos vagyok belőle többet használni a gyenge habzása miatt. Hangulatjavítónak jó, egyébként semmi extra, de akciósan vettem, így megérte.