absinth

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Tusfürdő
2019. július 1.

A többi Fa tusfürdőhöz hasonlóan ez is jól habzik, nem szárít, ezen kívül kellemes virágos-zöld illata van. Azért csak 4 csillag, mert hasonló szintet hoznak a Balea tusfürdők is, csak olcsóbban.

Artdeco No Color Fixáló Púder

Artdeco No Color Fixáló Púder
2019. június 19.
(!)

Tesztelésre kaptam, egyébként az Essence átlátszó púderét használom. Azzal ellentétben ennél a terméknél nagy előny, hogy strapabíró a csomagolása, az Essence-é ált. 1 héten belül el szokott törni nálam. Féltem, hogy az arcomon is olyan fényes lesz, mint a dobozban, de szerencsére nem. Lassan fogy és az elején nagyon fura volt, hogy az ecseten nem látszik a fehér por, mint az Essence esetében. Kellemes érzés az arcon, nem emeli ki a ráncokat, nem szárít, viszont melegebb időben nekem nem mattít eléggé. Ősszel-télen jó lehet, de nyárra maradok az Essence-nél, mert jobban teljesít, töredék áron. Ha valakinek szárazabb a bőre, annak ideális lehet.

Labello Blackberry Shine Ajakápoló

Labello Blackberry Shine Ajakápoló
2019. április 8.

Leárazva vettem 349 forintért, így nagyon megérte. Ha cserepes a szám, akkor inkább a carmexért nyúlok, de ha nem vészes a helyzet, ennek a hidratálása is elég. Kellemes az illata, egy rétegben szép visszafogott színe van, de egészen sötétig építhető. Hálistennek csillámok nincsenek benne. Leginkább a meggyes labellóéra emlékeztet a színe, de tartósságban van különbség. Amikor 1. nap reggel felkentem, szokásos labello tartósságra számítottam - pár mondatnyi beszéd, egy korty víz és eltűnik. Ehhez képest felkentem beszéltem, ittam egy bögre teát, egy pohár vizet és ettem is - majd a tükörbe nézve döbbenten állapítottam meg, hogy még mindig tartja magát.