Accika

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: -

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2020. szeptember 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, amikor a dm-ben összefutottam vele. Régóta kerestem olyan arctonikot, amit pH kiegyenlítésre tudok használni arctisztítás után. Az első két-három nap használat után 5 csillagot adtam volna neki, mert az első időkben nem zsírosodott egyáltalán át a bőröm a fényvédő használata után. Viszont a homlokomon mindig húzódott, így amikor kb. másfél hét után észrevettem, hogy ha így folytatom, ki fog száradni a bőröm, abbahagytam. Egyébként minden nap használtam, valószínűleg ez sok volt a bőrömnek. Vattakorongra fújtam és úgy vittem fel, de nem volt valami gazdaságos, mert nagyon sok fogyott belőle kevés használat után is. Így sajnos teljes pénzkidobás volt, nem fogom tudni úgy használni, ahogy szerettem volna. Továbbra is keresem a tökéletes, pH kiegyensúlyozó tonikot, ami csak ezt csinálja, mást pedig nem.

Balea Porenfein Sugar Scrub

Balea Porenfein Sugar Scrub
2020. július 31.

Nagyon jó arcradír, kicsit számomra nagyok voltak a szemcsék, de ettől függetlenül hozta a várt eredményt! Annyi, hogy én egy adagot még félbe osztanék, mert rengeteg van benne. Az illata pedig isteni.

The Body Shop Tengeri Hínáros Mattító Nappali Arckrém

The Body Shop Tengeri Hínáros Mattító Nappali Arckrém
2020. július 30.

Két tégellyel használtam el belőle, igaz, a másik kinézetű, ugyanekkora kiszerelésből. Jól hidratálta a kombinált bőröm, megtartotta abban az állapotban, amilyenben volt, de javítani semmit nem javított rajta. Sokáig azt hittem, szuper termék, de aztán más kipróbálása után rájöttem, hogy ez csak hidratált, de semmi mást nem csinált a bőrömmel. Ettől függetlenül szerettem és az illata is jó volt.