Accika

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 29.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Marina Miracle Sweet & Creamy Oil Cleanser 4 in 1 Arctisztító

Marina Miracle Sweet & Creamy Oil Cleanser 4 in 1 Arctisztító
2020. december 12.

Pár hete használom ezt az arctisztítót, eddig csak jó tapasztalatom van vele. Alapból fehér, gél állagú, de a bőrrel érintkezve folyékonnyá válik. A leírásban azt javasolják, hogy 1 pumpálás elég egy arcmosáshoz, viszont én ezt kevésnek találtam, így megpróbáltam 2 pumpálással, az sok volt, így megmaradtam a 1,5 pumpálásnál, az pedig pont elég nekem egy arcmosáshoz. A termék azt is ígéri, hogy pH kiegyensúlyozó, viszont még nem nagyon vettem észre, hogy a rutinom többi darabja könnyebben felszívódna. Előtte egy natúrszappant használtam, ami eléggé habzott, így ennél a lemosónál nagyon furcsálltam, hogy nincs semmi habzás. :D Az ára elég húzós, de figyelni kell az akciókat, főleg a 30%-osat, és akkor kevésbé vészes. Az illata nagyon finom, kicsit mandulás talán, de nem tudom mire hasonlít pontosan.

Update: ma reggel hatalmas meglepetésemre kifogyott az üveg.. nagyon meglepődtem, mivel nem látszik, hogy mennyi van benne, csak ha lámpa elé tartom. A cégnek igaza van, valóban nagyjából 3 hónapig elég ez az 50 ml-es kiszerelés. Egyébként újravevős lenne, de mivel nagyon váratlanul ért, hogy elfogyott, ezért nem volt már időm újat rendelni, úgyhogy gyorsan vettem a dm-ben egy balea med lemosót, úgyhogy majd talán legközelebb.

The Body Shop Tengeri Hínáros Mattító Nappali Arckrém

The Body Shop Tengeri Hínáros Mattító Nappali Arckrém
2020. december 12.

Két tégellyel használtam el belőle, igaz, a másik kinézetű, ugyanekkora kiszerelésből. Jól hidratálta a kombinált bőröm, megtartotta abban az állapotban, amilyenben volt, de javítani semmit nem javított rajta. Sokáig azt hittem, szuper termék, de aztán más kipróbálása után rájöttem, hogy ez csak hidratált, de semmi mást nem csinált a bőrömmel. Ettől függetlenül szerettem és az illata is jó volt.

Clinique SPF50 Mineral Sunscreen Fluid For Face

Clinique SPF50 Mineral Sunscreen Fluid For Face
2020. december 12.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg ezt a fényvédőt még nyárra. Amikor elkezdtem használni, nagyon zsíros lett tőle a homlokom, rettentően csillogott, szörnyű volt. Ezután elkezdtem használni a Cosrx AHA/BHA tonerjét, ami mellett egyáltalán nem lett zsíros a fényvédőtől a bőröm, ennek nagyon örültem. Viszont 1-2 hét mindennapos használat után észrevettem, hogy a homlokom szárad ki, úgyhogy abba kellett hagynom a tonert, így a fényvédőt is abbahagytam, mert nem volt kedvem újra zsíroskenyérnek kinézni. Az ára rettentően húzós, ahhoz képest, hogy milyen miniatűr, a flakon kb 1 tenyérnyi magasságú, a képen viszont sokkal nagyobbnak tűnik, csalóka.

Update: most újra elkezdtem használni, miután rájöttem, hogy télen is kell fényvédőzni, illetve hogy le fog járni. :D Most nagyon jó tapasztalatom van vele, a La roche posay effaclar duo után kenem fel, és így semmi csillogás, semmi zsírosodás, valószínűleg a niacinamid segít rajta. Úgyhogy felemelem az értékelést 3-ról 4 csillagra. (Azért nem 5, mert nagyon drága és ahhoz képest rettentő kevés, ráadásul csak fél évig jó.)

1 ÖSSZETEVŐ