ackzode

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++
2020. december 8.

Nem hagy ragacsos érzést és fehér réteget maga után. Mintha csak egy krém lenne. Egész nap frissnek és egészségesnek néz ki a bőröm, de ami még meglepett, hogy puha volt tőle az arcom akárcsak egy jobb fajta hidratáló krém után. Nagyon érzékeny vagyok a fényvédőkre, és most végre megtaláltam a kedvencemet. Kicsit aggódok a hírek miatt, de megbízom a cégben, ugyanis eddig sosem okoztak számomra csalódás és nagyon értékelem az üzleti politkájukat, illetve a fáradozásaikat a környezetvédelem irányába.

Purito Pure Vitamin C Serum

Purito Pure Vitamin C Serum
2020. december 8.

Nagyon régóta ki akartam próbálni egy C vitaminos szérumot, de csak most jutottam el oda, hogy megkaparinthassak egyet. 5%-ban tartalmaz C vitamint, de ezen kívül izgatott voltam a benne található hialuronsav, E vitamin, vörös ginzeng kivonat és Niacinamide miatt. Bevallom, amikor először használtam az almácskáim kipirosodtak, azonban nem éreztem semmi csípő vagy viszkető érzést. Később már minden "gond" nélkül fogadta a bőröm. Ha ezt a terméket hagyom a rutinom végére akkor tapasztalhom, hogy egy réteget hagy maga után, amihez sok időnek kell eltelnie, hogy beszívja a bőröm. Azonban, ha egy hidratáló krémet még felviszek utána, akkor teljes a siker. Remélem hosszútávon kifejti majd a brightening hatását. Egyet értek azzal, hogy nincsen jó illata, de szerintem egyáltalán nem olyan vészes mint, ahogyan mások beállítják. Arrról nem is beszélve, hogy hamar elillan.

Purito Centella Unscented Serum

Purito Centella Unscented Serum
2020. december 8.

Biztosan mindenki ismeri a Centella Green Level szérumukat a kis zöld üvegben. Ez ugyanaz a termék annyi különbséggel, hogy illóolaj mentes. Az illat anyagok nagyon irritálják az extrém érzékeny bőröm. A termék tartalmaz 49% centella (ázsiai gázló olaj) KIVONATOT (ez az egyik olyan termék, amiben a legmagasabb koncentrátumban lelhető fel), valamint niacinamid-ot (nikotinamid), ceramidokat, peptideket és madecassic acid-et. Miután megláttam ezeket az összetevőket döntöttem el, hogy ki akarom próbálni ezt a szérumot. Nekem rengeteget segített, hogy puha és kevésbé irritált legyen a bőröm.
Hamar beszívódik és nem hagyott maga után ragacsos érzetet.