AcsAgnes

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Lash Extension Szempillaspirál
2018. március 10.

Én is a külföldi youtuber hatására vásároltam meg, és nekem igenis bejött. Igen, hajlamos tapasztani ha az ember fia a sokadig réteget viszi fel (vagy esetleg extrém mennyiség van a kefén), de én ezt rengeteg (majdnem mindegyik) hosszabbító spirálnál tapasztaltam már. Nekem személy szerint nem pereg, maszatolódik, mutatós (értsd drámai) szempillákat csinál. Valószínűleg újraveszem.

Garnier Skin Naturals Essentials Kímélő Tonik Vitaminnal

Garnier Skin Naturals Essentials Kímélő Tonik Vitaminnal
2018. március 10.

Nekem jobban tetszik mint a kék (mindenki által kedvelt) változata. Hasonló a hatása (az összetevőket nézve is hasonló bár nem értek hozzá :)) de ez pluszban valahogy sokkal puhábbá teszi a bőröm. A beszívódás után ha hozzáérek az arcomhoz látványosan bársonyosabb. Nem vattakoronggal viszem fel, arctisztítás után kézzel ütögetem bele a bőrömbe.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2018. március 10.

Nagyon szeretem! Nekem csak ez hozza le a sminket, főleg a szempilla spirállal van problémám általában. A micellás vizek csak sminkmaradvány eltávolítására elegek nekem ehhez képest. Sokakat zavarhat az olajos érzet amit hagy. (Nekem normál/kombinált bőröm van, homlokomon hajlamos vagyok zsírosodásra.) Az olajréteg idővel lassan beszívódik a bőrbe, és úgy veszem észre kifejezetten jót tesz a bőrömnek, puhább lesz tőle a tapintása.
Összegezve hatásra csillagos ötös, a bőrápolásban is szerepet játszik nálam.