acskrisz

Regisztráció dátuma: 2013. november 29.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 29.
Bőrprobléma: -

Malu Wilz Drámai Hatású Szempillaspirál

Malu Wilz Drámai Hatású Szempillaspirál
2014. január 19.

Most karácsonykor vettem meg magamnak ezt a spirált az itteni hozzászólásokon felbuzdulva:) Lehet, nagy volt az elvárásom épp emiatt, de mikor másnap reggel kipróbáltam, hatalmas csalódás volt. Egy rétegben nem hogy csodát nem tett, de mintha semmi nem lenne a pilláimon. Azóta többször is nekifutottam, már kicsit jobban kedvelem, mint elsőre, de még mindig nem az igazi :( Három rétegben már szép fekete és mutatós, különálló pillákat csinál. De hát kinek van ideje három réteget felvinni reggelente?? :) Az, hogy nem hullik és nem csomósodik tény, de nálam - akármennyire is szerettem volna, hogy Ő legyen a tökéletes, - még az erős középkategóriába sem jutott.

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift

Secret Platinum Power Delicate Deo Stift
2013. december 10.

Egyrészről emberekkel dolgozom (kozmetikusként), nem engedhetem meg magamnak, hogy akár egy kicsit is izzadt legyek napközben. Másrészről aktív munkás koromban 12 óráztam egyhuzamban, így olyat kellett találnom, ami hosszútávon is hat. Kipróbáltam megszámolhatatlanul sok dezodort, de ez az egy, amitől nap végére se én, se a ruhám nem lesz szagos. A várandósságom alatt szerettem volna egy természetesebbre váltani és újból nekiálltam kipróbálni sok másik izzadásgátlót (csináltam is házilag), de a végén megint csak visszatértem ehhez. Alumínium-só ide vagy oda, nekem ez az egyetlen ma kapható dezodor, ami használ és amitől (mondjuk ki) nem vagyok büdös. Bőven megérdemli az öt csillagot.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2013. december 4.

Az eddig próbált testvajak közül a legjobb. Azóta már sima sheavajat használok, de igazán szerettem:)