Ad-Namah

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Salty Coco Bőrradírozó Tusfürdősó

Balea Salty Coco Bőrradírozó Tusfürdősó
2019. november 1.

Az illata nagyon finom, több órán át megmarad használat után. Olajos érzetet hagy, de ez engem nem zavart. Nem használtam el belőle sokat, talán 4-5 alkalom után dobtam ki a zacskót. Nekem nem volt vele problémám, a barna cukor-chia mag arcmaszkhoz tudnám hasonlítani, ami ugyanúgy baleás.

Moonbasa Nails Thermo Gel Lac

Moonbasa Nails Thermo Gel Lac
2019. október 20.

Két rétegben kentem fel a 402# püspöklila-rózsaszín színt, és gyönyörű! A körmöm pont annyira nőtt meg, hogy érvényesül a thermo színváltó hatás. Én nem tapasztaltam az előző kommentben leirtakat, mivel ahhoz vagyok szokva, hogy körömlakkot használok, így nekem egységesen nehéz a gél lakkokkal dolgozni, mert nem figyelek oda és hopp, megszaladt és befolyt a körömágy alá. Nekem ez a lakk túlárazott, nagyon szép színe van, de vannak más márkák akik nem kérnek el egy vagyont 4 ml lakkért, ami szinte semmi, nem tudom hány használatra elég, de nem sokra számítok. Öt csillagot adok a szín és az alkalmazás miatt, de az ára horribilis.

Eszter Körömlakklemosó

Eszter Körömlakklemosó
2019. október 5.

Benne van a 10 legrosszabb lemosó listában, amit valaha használtam. Használok tömény acetont és más oldószereket is, de ez a legbüdösebb mind közül. Emiatt lemezesre tört a körmöm, és az egyik ujjakat megégette, amire ragasztó csöppent, és ezzel akartam leoldani.