Ad-Namah

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Solanie Bőrnyugtató Alginát Maszk

Solanie Bőrnyugtató Alginát Maszk
2020. május 10.

Egy picit kiszaggatta az arcomon a kis szőröket, de le tudtam szedni,csak ott volt baj ahol kifehéredett. A pórusokat összehúzta, ilyennek rég láttam az arcom. Matt lett, a pirosság eltűnt az orcámról, és teljesen nyugodt a bőr. Kipróbálom a többi fajtát is, én fodrászkellékesben veszem 300 ft körüli áron, legalábbis amikor utoljára vettem, még annyi volt.

Moyra Csillámpor

Moyra Csillámpor
2019. december 7.

Az új, kerek dobozos fajtából van kéken és rózsaszín hatással irizáló fehér, fekete, egy hó hatású, és egy vörösen irritáló fekete. Gél fedőlakk ragacsos tetejére tettem rá a rózsaszín kék irizálót, és a fekete alapon zöld, szürke alapon kék lett, és ezen tud érvényesülni. Körömlakkba nem tenném, lemosni lehetetlen, a feketével megtanultam.

Born Pretty Soak-off Gel Polish

Born Pretty Soak-off Gel Polish
2019. december 5.

Ellentétben az 1400 ft/4 ml moonbasa lakkokkal, a born pretty lakkjai megkötnek, nem folynak sehova, a körömágy bőr alá nem folyik be a lakk, és elég sűrű. Nekem ezek jobban beválnak, mint a fodrász kellekesben kapható márkás és drága lakkok, amik vagy buborékosodnak, vagy egyáltalán nem pigmentáltak, vagy elfolynak kötés közben a lámpa alatt... Mindig azt sajnálom, hogy lassan érkezik meg, mert a magyar vám nagyon szeret 5+ napot egy csomagon ülni, a csomag 4-5 nap alatt itt van az országban, de miattuk kesessel kapom meg :) a lényeg, hogy mind a mágneses, mind a hőre színt váltó, mind a csillámos és sima gél leoldható lakkok pigmentáltak, sűrűek, és sokáig fenn maradnak. Attól, hogy magyar márkák is Kínában töltetik a lakkokat, egyik se éri el a BP minőségét.