Ada

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Cafe Mimi Hair Growth Mask

Cafe Mimi Hair Growth Mask
2022. április 25.

Az egyik leghatásosabb hajmaszk, amit próbáltam. Sajnos elég száraz a hajam és fénytelen. Már az első használat után azt hittem rosszul látok 😂 Annyira fényes és puha lett a hajam. Egyáltalán nem nehezíti el, úgyhogy emellett is elég 5 naponta hajat mosnom. Persze úgy, hogy figyelek arra, hogy a hajtövekre ne vigyek belőle. Olyan kellemes az illata. Nagyon szeretem. Makeup. hu ról rendeltem. A napokban gondoltam arra, hogy veszek utánpótlást. Hát...., nem kellett rendelnem mert nincs. Akkor tudtam meg, hogy a Cafe mimi Orosz márka, teljesen eltűnt minden termék az oldalról.

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz
2021. január 17.

Hááááááát.Ígéretesnek tűnt.Az illatát a mai napig nagyon szeretem és az állagát is.Nagyon gazdaságos,kevés kell belőle. 3 napos használat után a bőrömet annyira kiszárította,hogy rá sem akarok nézni többet.Kézmosóként sem tudom használni,mert iszonyatosan szárít.Gondolom az SLS.... Úgyhogy fogalmam sincs mit kezdjek vele :(

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2020. augusztus 15.

Néha használom ha eszembe jut végre bekenni az ajkaimat.Közel sincs olyan jó, mint a Carmex,nem is fogom újra venni.Igazából az az egy gondom van vele,hogy nem ápolja eléggé az ajkakat. Igazából semmit nem tesz.Az állaga,illata teljesen rendben van de azt hiszem ez nem az én ajakápolóm.