Ada

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. december 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz

Mixa Baby Habzó Olaj Fürdéshez és Zuhanyzáshoz
2021. január 17.

Hááááááát.Ígéretesnek tűnt.Az illatát a mai napig nagyon szeretem és az állagát is.Nagyon gazdaságos,kevés kell belőle. 3 napos használat után a bőrömet annyira kiszárította,hogy rá sem akarok nézni többet.Kézmosóként sem tudom használni,mert iszonyatosan szárít.Gondolom az SLS.... Úgyhogy fogalmam sincs mit kezdjek vele :(

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2020. augusztus 15.

Néha használom ha eszembe jut végre bekenni az ajkaimat.Közel sincs olyan jó, mint a Carmex,nem is fogom újra venni.Igazából az az egy gondom van vele,hogy nem ápolja eléggé az ajkakat. Igazából semmit nem tesz.Az állaga,illata teljesen rendben van de azt hiszem ez nem az én ajakápolóm.

Yves Rocher Mangó-Koriander Tusfürdő Koncentrátum

Yves Rocher Mangó-Koriander Tusfürdő Koncentrátum
2020. augusztus 15.

Utazás előtt vettem meg,helytakarékosságból.Gondoltam szuper lesz hogy picike,még is kiadós.Hát ez így is van.Alig kell belőle és nagyon koncentrált.Illata is megmarad a bőrön és azóta meg is vettem még 2 illatban.Jóval több víz kell tusoláskor,hogy szépen eloszlassam a bőrömön és felhabosítsam.Biztos vagyok benne hogy újravevős termékre találtam.Nagyon megszerettem és rengeteg ideig elég.