Adec56

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Eau De Tihany Premier EDP

Eau De Tihany Premier EDP
2022. július 12.

Mivel Tihany a levendula világa, erről szól állítólag ez a parfüm is, Balaton felvidék, nyár, szabadság, én is valóban egy légiesebb, könnyedebb illatot vártam, amiben jobban dominál a levendula. Egészen más, mint amire számítottam. Én az elején sem igazán érzem sajnos a levendulát, a gyümölcsösséget. Emiatt akár lehetnék csalódott is, mert mást vártam, más illene a hangulathoz, a témához. Sajnálom, hogy nem ezt az igazi nyári, tihanyi, levendulás, légies érzést adták vissza benne. Ezért adnék csak neki 4 csillagot.
De önmagában az illat, ha félreteszem, hogy mondjuk mit vártam, engem nagyon megfogott. Eleve szeretem az édesebb, vaníliás parfümöket, de inkább télen hordom őket. Ezért pl nyárra inkább elegánsabb, vacsorázós estékre tudnám ezt az illatot elképzelni magamon, nem a meleg nappalokra. Viszont amikor megszagoltam, azt vettem észre, hogy rendre szagolgatom a kezemen. Férjemet is mindig megcsapta az illata, és mondta, hogy nagyon kellemes, amikor elér hozzá. És egyébként, ahogy ott végigkocsikáztunk a csodás parton, lehúzott ablakkal, és meg-megcsapta az orrunkat az illata, olyan kellemes volt az ember orrának. Utána is napokig szagolgattam a mintát, és mindig kellemes érzés fogott el, amikor megéreztem az illatot. Szerintem egy kifinomult, nőies illat.
Az illata tartós, még órák múlva is érzem magamon.
Az ára valóban húzós sajnos, a 4 csillag ennek is szól. Én pl nem tudom csak úgy megvenni, mert megtetszett.
Szerintem az üvege nagyon szép, kifinomult, elegáns. Nekem tetszik :)

Garnier Fructis Vitamin & Strength Szérum

Garnier Fructis Vitamin & Strength Szérum
2022. június 28.

Hát nekem már csak az illata miatt megérte megvenni, ha más nem is tetszene benne :) Isteni finom illata van, ami sokáig érződik a hajamon. Én hajmosások között szoktam a hajamra tenni, mielőtt kifésülném reggel. Csak a haj hosszára viszem fel. Így egyáltalán nem zsírosítja a hajamat. Könnyed állaga van szerintem, könnyen el lehet oszlatni a hajon. Fényes, puha és hidratált lesz tőle a hajam.

Schauma Miss Fresh Szárazsampon

Schauma Miss Fresh Szárazsampon
2022. május 23.

A Batiste szárazsampon helyett kerestem valamilyen olcsóbb megoldást. Az itteni vélemények alapján esett rá a választásom, és nem bántam meg :) Nagyon kellemes illata van. Szuperül felfrissíti a hajat, természetes hatást kelt. Egyáltalán nem hagy fehér réteget, nem érzem azt, hogy kiszárítaná a hajamat. Nagyon elégedett vagyok vele :)