adelevagyok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP
2020. március 20.

Najó...Ez mégis hooogy?
HOGY A FRANCBA SIKERÜLHET VALAMI ILYEN BRUTÁL JÓRA???
Tegnap jött meg az Oriflame rendelésem, benne 2 Sensuale parfümmel. Az itteni vélemények illetve az illatjegyei alapján rendeltem meg, rögtön kettőt, nagyot kockáztatva, vajon valóban olyan jó-e, mint gondolom. És imádom. Bánom már, hogy nem három vagy négy üveggel rendeltem, mint 2 hete a Love Potion parfümből. Abból is berendeltem négy darabbal, hiszen 2.000 forintért jutottam hozzá.😍
Visszatérve erre az illatra, isteni. Kifinomult, elegáns, bújós illat. Valóban felismerhető benne az Essenza nagytesó, de ez nekem valahogy sokkal jobban tetszik. Ezzel az applikátorral kissé tovább tart az illatosítás, de megéri, mert ez az illat tényleg egy csoda.😋😊

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2020. március 18.

Én nagyon imádom.
10 milis kiszerelésben volt meg, 1 hét alatt kivégeztem. Pont egy 3 napos wellnesskor használtam leginkább, így a szép emlékek miatt még jobban ragaszkodok hozzá.
Rettentően tetszik az illata, nem az a tipikus Avon lötyis illat, sokkal inkább egy drágább illathoz hasonlítható. Nyáron viszont nem tudom magamon elképzelni, ahhoz túlságosan is erős, karakteres, tömény. Ez igazi őszi, téli parfüm.
Biztos, hogy be fogok szerezni belőle egy 50 milis változatot is.
Aki szereti az erősebb, kissé édesebb parfümöket, annak csak ajánlani tudom.

Women'Secret Rose Seduction EDP

Women'Secret Rose Seduction EDP
2020. január 4.

A párom ajándékozott meg karácsonykor ezzel a csodaparfümmel.
2 évvel ezelőtt kaptam egy a La Vie Est Belle parfümöt, annak majdnem ugyanilyen illata volt.😊
Mindkettőt imádom!
Ez ár-érték arányban jobban megéri, mennyei édes, vattacukros illata van, a tartóssága is rendben van, nálam 7-8 órát simán kibír, de a kabátomon még napok után is érződött az illata, pedig akkor nem is frissítgettem rá.
Csak ajánlani tudom ezt a parfümöt, ha valaki szereti a cukorkás, édes illatokat.
Nagyon tetszik, hogy csillámpor van az üvegcsében, ami szintén ad egyfajta plusz érzetet az embernek.😊
Többen is megdicsérték az illatomat, amikor ezzel a parfümnel voltam befújva.
Mindenképpen újra fogom venni.🥰