adelevagyok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Vanília és Füge Habfürdő

Avon Vanília és Füge Habfürdő
2019. november 2.

Egyszerűen imádom!
Az illata mesés, a tartóssága is nagyon rendben van. Nálunk az egy literes flakon sokáig elég, nagy habokat képez, ami nálam szintén egy pluszpont.
Az illata sokáig érezhető még a bőrömön is illetve a fürdőszobában is. Az én bőrömet nem szárítja egyáltalán. Néha szoktam “csalni” és még tusfürdőként is bevetem.👀
Ár-érték arányban is szuper, az egy literes kiszerelés sincs több soha ezer forintnál.
Csak ajánlani tudom.

Avon Attraction Sensation for Her

Avon Attraction Sensation for Her
2019. október 22.

Én kiállok emellett a parfüm mellett.
A 10 milis parfüm van meg nekem, még megjelenésekor rendeltem meg magamnak, de már célozgattam a nővéremnek, hogy örülnék egy nagy kiszerelésű szettes megoldásnak is, mert nagyon tetszik nekem az illat és a dizájn egyaránt.
Na szóval...
Az illata az elején meglepett engem, sokkal édeskésebb lötyire számítottam. Az első fújás számomra is nagyon erős, maszkulinos, de pár perc múlva én már nagyon kiérzem a szilva illatjegyét, ami engem minden parfümben az őszre emlékeztet. Valóban férfiasabb, mint a sima Attraction vagy az Attraction Rush, de aki szereti egy kicsit is az arab “ízlésvilágot”, annak szerintem ez egy nagyon jó választás lehet.
A tartósságát is csak dicsérni tudom, rajtam egy 8-9 órás műszakot simán kibír, még munka után is érzem magamon valamennyire, pedig aztán magunkon sokkal kevesebb ideig érezzük az illatokat, mint mások.
A színe nálam pluszpont, nagyon szép kinézete van az egész parfümnek.

Nivea Rózsa & Argánolaj Testápoló Tej Olajjal

Nivea Rózsa & Argánolaj Testápoló Tej Olajjal
2019. július 30.

Pár napja kaptam ezt a testápolót a születésnapom alkalmából.
Az illata nekem nagyon tetszik, engem teljesen púderes rózsára emlékeztet.
A hatása nekem megfelelő, puha, jó illatú, hidratált lett tőle a bőröm hosszú ideig.
A kiszerelése valóban praktikus, pumpás kiszerelésű. Az ára olyan 1200 Forint körül van, már egy ideje szemezgettem ezekkel a testápolókkal, csak megmondom az őszintét, sajnáltam rájuk ennyi pénzt, hiszen nem egy nagy kiszerelésű termékről van szó, de amennyiben ennek a hatása továbbra is ilyen jó lesz, be fogok szerezni más illatban is. Tesztelgetem még, de megelőlegezem neki az 5 csillagot.