adelevagyok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon True Glow Barnító Gyöngyök

Avon True Glow Barnító Gyöngyök
2021. szeptember 8.

Évek óta használom a Warm Glow árnyalatot.
Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, sokáig elég, a bronzosító hatása tökéletes, a pamacsa praktikus, nem szoktam hozzá külön ecsetet használni.
A kiszerelése is rendben van, nekem egy évig simán ki szokott tartani, pedig minden nap használom, minden túlzás nélkül.
Ár-érték arányban megfelelő, akciósan kifejezetten kedvező. Én nagyon megszerettem ezeket a gyöngyöket, gyönyörű, bronzos, napcsókolta arcbőrt kapunk a használata után, mindenkinek ajánlani tudom, aki egy jó bronzosító után kutat.
Jár az 5 csillag.😊

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó
2021. szeptember 8.

Nem vagyok elájulva ettől az alapozótól.
Nekem egyáltalán nem mattítja a bőrömet, pedig használok alá arckrémet illetve primert is, várok a felkenésével legalább 5 percet, miután az arckrémet illetve a primert is alkalmaztam, hogy a bőröm megfelelően “magába szívja” mindkettőt..
Nekem kifejezetten fénylik tőle az arcom, pedig fixálom utána púderrel és fixáló spray-val is, mégis hagy egy fénylő, zsíros érzetet maga után.
A fedése is átlagos, kisebb bőrhibákra jó, a nagyobbakat korrektor segítségével se igen tünteti el.
Ár-érték arányban sem a legjobb, ennyi pénzért véleményem szerint sokkal jobb alapozókat is találni, de ezért nem hibáztatok senkit, nyilván senki nem szorított kést a torkomhoz, hogy márpedig muszáj ezt megvennem.
Tanulópénznek jó volt, újrarendelni nem fogom.

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP

Oriflame Giordani Gold Essenza Sensuale EDP
2020. március 20.

Najó...Ez mégis hooogy?
HOGY A FRANCBA SIKERÜLHET VALAMI ILYEN BRUTÁL JÓRA???
Tegnap jött meg az Oriflame rendelésem, benne 2 Sensuale parfümmel. Az itteni vélemények illetve az illatjegyei alapján rendeltem meg, rögtön kettőt, nagyot kockáztatva, vajon valóban olyan jó-e, mint gondolom. És imádom. Bánom már, hogy nem három vagy négy üveggel rendeltem, mint 2 hete a Love Potion parfümből. Abból is berendeltem négy darabbal, hiszen 2.000 forintért jutottam hozzá.😍
Visszatérve erre az illatra, isteni. Kifinomult, elegáns, bújós illat. Valóban felismerhető benne az Essenza nagytesó, de ez nekem valahogy sokkal jobban tetszik. Ezzel az applikátorral kissé tovább tart az illatosítás, de megéri, mert ez az illat tényleg egy csoda.😋😊