adelia

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2018. június 12.

Ez volt az első fényfédős hidratálóm, így más krémekkel nem tudom összevetni, de az biztos, hogy nem ez lesz az én krémem. Nagyon furcsa színe van, elképesztően sápasztott, és még pirosas színt is adott az egyébként barnás arcomnak, rémesen néztem tőle ki, alapozót ugyanúgy kellett használnom, pedig pont azért kerestem ilyen krémet, hogy nyáron a nehéz alapozó helyett valami könnyed, fényvédős krém legyen rajtam. Ezen kívül fényesítette is az arcomat. A skinsmartról rendeltem, ha más is innen rendelne, akkor ajánlom, hogy mintát vegyen belőle minden rendelése mellé, mert úgy sokkal olcsóbb, mint a 60ml-es kiszerelés. Az biztos, hogy miattam nem lesz készlethiányos, mert nem veszem újra.

Rimmel Lasting Finish Breathable Concealer

Rimmel Lasting Finish Breathable Concealer
2018. március 13.

A hatása jó, de a szivacsos feje nem túl higiénikus, nehezen tisztítható, és ahogy fogy a korrektor, egyre nehezebb használni, ezért én biztos nem veszem újra, bár a fedése jó.
Egyébként a "200 Light" árnyalatban van meg, ami pont egy hajszálnyival világosabb, mint az alapozóm (Max Factor Facefinitiy Golden 75).

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó

Nivea Kettős Hatású Szemfesték Lemosó
2018. január 10.

A Yves rocher-féléről váltottam erre, és maradok is ennél. Az ára jobb, a hatása ugyanolyan. Csak vízálló szemfestéket használok, azzal simán elbánik. A múltkor a Rimmel Provocalips tartós rúzzsal is teszteltem, azt is minden nehézség nélkül leszedte (míg a micellás vizeken kifogott), jár az 5*.