Adora

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 9 vétel
Megnézem

Alverde Tagtraum Női EDP

Alverde Tagtraum Női EDP
2021. január 14.

Érdekes, nekem az előttem szólókkal ellentétben pont a tartósságával nincs semmi problémám. Sőt, talán nem is bánnám, ha idővel kicsit csökkenne az intenzitása. Nekem kicsit édességillat, bonbonos, talán a tonka miatt. Csakhogy ahogyan bonbont se szopogatnék egész nap, ez is sok kezd lenni pár óra után. Ha már megvettem, igyekszem használgatni, amikor olyan a hangulatom, de örülni fogok, ha elfogy.

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó

trend IT UP Expert Szemhéjfesték Alapozó
2020. december 6.

Ránézésre az Artdeco szemhéjalapjára hasonlít, használatában is... arra a két éve beszáradt példányra, amit a fiókom mélyén találtam nyár végén.
Túl kemény, szinte lehetetlen egyenletesen felvinni, ha egy-egy "morzsa" megáll a szemhéjamon, esélytelen eldolgozni (eddig mindig a sminklemosáskor féltettem a szemhéjamat, most a felvitel szerintem jobban megviseli). Ha az embernek rengeteg ideje van óvatosan felütögetve leheletvékony rétegekben építgetni, akkor működik, de hétköznap reggelre használhatatlan.
Az egyetlen pozitívuma az Artdeco termékével szemben, hogy nincs átható férfikölniszaga, de ez nem kárpótol sajnos.
A tartóssága nekem változó, szerintem nagyon függ attól, hogy sikerül felvinni. Volt, hogy még este is elfogadható állapotban volt a szemsminkem, máskor ugyanaz a szemfesték már dél körül csíkokba gyűlt a szemhéjamon.
Összességében nem drága termék, nem fáj nagyon a pénztárcámnak, hogy kipróbáltam, de nem lehetetlen, hogy hamarosan a kukában landol, egyszerűen túl macerás és még megbízhatatlan is...

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2020. november 24.

El vagyok keseredve, hogy már nem gyártják, és hogy nem táraztam be belőle időben :( Azóta se találtam ennyire jó spirált, még magasabb árkategóriában sem.