Adora

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal

Alverde Szilárd Sampon Kókusz Illattal
2018. december 12.

Próbáltam mármás szilárd sampont is, de eddig ez vált be legjobban. Jól habzik, nagyon krémes, kellemes vele hajatmosni. Könnyen fésülhető utána a hajam, pedig nem használok balzsamot. Az illata kellemes, enyhe, nem marad meg a hajban (ez nálam pozitívum). A mennyiséghez képest az ára is korrekt, nagyon lassan fog elfogyni. Remélem, hosszútávon is ennyire jól fog működni. Az egyetlen problémám vele az, hogy úgy látom, a dobozán van egy vékony réteg műanyag, pedig egy ilyen terméknél pont az lenne a pláne, hogy ha már nem is csomagolásmentesen árulják, legalább csak papírhulladék legyen utána :( Emiatt nem nagyon biztos benne, hogy újraveszem, de minden más tekintetben elégedett vagyok.

RdeL Young Palm Beach Rouge

RdeL Young Palm Beach Rouge
2018. június 30.

Szemre használom, arcra nekem túl fényes lenne. Szemfestékként nagyon szép, igazi nyári szín, de kicsit különlegesebb, nem jön szembe minden polcon a drogériában. Puha, de nem porol, nem potyog felvitelkor. Tarósságban jóval drágább szemfestékeim színvonalát hozza, 12 órát is kibírt már (igaz, alappal), és épp csak egy kicsit kezdett elmászni a nap végére.
A csomagolása is szép, kifejezetten igényes ebben az árkategóriában. Leárazva vettem, de teljes árán is bőven megérte volna. Ha találok belőle még valahol, biztos, hogy a bronzosítópalettát is megveszem.

Wilkinson Classic

Wilkinson Classic
2018. május 31.

Hálás vagyok az előző két hozzászólónak, az eldobhatótól a szuperdrága sokpengés csodákig sokmindent kipróbáltam, de az árukhoz képest mindnek túl hamar "elmúlt" az éle, úgyhogy a pénztárca és környezettudatosság szempontjából is nagyon boldog vagyok ezzel a borotvával.
Egyszer kell megvenni, utána baromi sokáig csak az éleket kell benne cserélgetni, de azt is ritkán.
Jó, eleinte figyelni kell, bár én sokkal többször vágtam meg magam amiatt, hogy már nem volt elég éles a borotva, mint ezzel :D De a szétszedésnél, tisztitásnál tényleg nem árt az óvatosság.
Aki környezetbarátabb alternatívát keres az eldobható borotvákra, de nem akar egy vagyont költeni egy csupafém csilli-villi borotvakészülékre, annak mindenképp nagyon tudnom ajánlani, én soha nem cserélném vissza!