adorei

Regisztráció dátuma: 2012. április 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Borotalco Pure Roll-On Dezodor

Borotalco Pure Roll-On Dezodor
2021. január 16.

Brutálisan erős FÉRFI arcszesz illata van. Semmi mást nem érzek, csak ezt, mintha az orromba tömtem volna fel, annyira erőteljes.
Szagteszt nélkül dobtam be a kosaramba, mert eddig az original és az invisible nagyon tetszettek, gondoltam úgysem csalódhatok.
Picit felkentem ma, mert spórolni akartam a kedvenceimmel amikből már alig van (ahol élek csak online tudom rendelni), aztán megbántam mert nem akartam mégsem ezt szagolni egész este, lemostam szappannal és hiába, a kezemet is befogta és nem érzek semmi mást. Sőt originallal bekentem magam a lemosása után, abból semmit se érzek. Szerintem a lakás is kigyulladhatna, azt se érezném.

MAC Next To Nothing Powder / Pressed

MAC Next To Nothing Powder / Pressed
2019. október 17.

Light Plus árnyalat van meg, NW13 a bőröm télen, akkor se színez át. Nagyon tetszik, hogy lemattít, de mégse nézek ki atom kiszáradtnak. Nemhiszem, hogy ragyogna, de nem túl matt. Jól bírja a gyűrődést, az orrom csillog ki először a nap végefele, de nem vészes. Kétszer újravettem, most jön a harmadik :)

Ziaja Kakaóvaj Ajakbalzsam

Ziaja Kakaóvaj Ajakbalzsam
2019. október 17.

Illatát nem is érzem felkenve. Íze nincs. Csomagolásáért nem vagyok oda. Mikor először kipróbáltam, azonnal pénzkidobásnak gondoltam, mert általában az ilyen folyós érzetű szájkencék szörnyűek. De meglepett, mert nem tűnik el az ajkaimról, nem szárít, mint hasonló állagú társai. Sőt, egész jól hidratál. Nem a kedvencem az állaga és csomagolása miatt, de nem bántam meg.