adra

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer

Paula's Choice Omega+ Complex Moisturizer
2021. november 26.

Borzalmas. Büdös, alig hidratál, és méregdrága. Az arcomon pattanásokat okozott. Kézkrémnek próbálom elhasználni, de hosszútávon még ott sem hidratál, napi 3-4x kell bekenni. Majdnem 14 ezer forintért kicsit többet vár az ember :D

Bondi Sands Aero 1 Órás Hab

Bondi Sands Aero 1 Órás Hab
2021. november 17.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket, megdöbbentő, de tényleg jó az illata :) A hozzákapott kesztyű annyira sima és szuperül elteríti a terméket, hogy abszolút nem lesz utána az ember foltos. Szerencsére nem lesz tőle az ember kellemetlen narancsszínű, teljesen természetes barna eredmény érhető el vele. Sajnos 3-4 nap után már kopni kezdett, de más barnítok sem bírják sokkal tovább. Ha a régi dove-s önbarnítós foltos bakikra emlékezek vissza,amikor az orvos a kézfejemre nézett és megkérdezte vannak-e májproblémáim, ehhez képest ez a termék egy csoda. :D

Uriage DS Hair Kímélő Sampon

Uriage DS Hair Kímélő Sampon
2021. október 27.

Szuper kis dolog, egy baleas MED sampon rommá szárította a fejbőrömet és tiszta sebes lett, borzalmas volt :( Aztán erre váltottam és 2 mosás után tökéletes minden <3 Imádom, 5* . Nem olcsó, de sokáig kitart, a hajam is sokkal puhább, fényesebb és egy fél nappal tovább is bírja.

2 ÖSSZETEVŐ

PVA