adressz20

Regisztráció dátuma: 2020. július 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. július 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Önbarnító Arcra és Testre

Yves Rocher Önbarnító Arcra és Testre
2021. augusztus 24.

Abszolút nincs önbarnítókra jellemző illata, szépen el lehet dolgozni, színe fehér, mint egy arckrémé. A hajvonalamnál és a szemöldökömnél maradt egy pár mm-nyi rész, ahová nem vittem fel óvatosságom miatt. És ez eléggé feltűnő volt. 2 nap után vált vállalhatóvá - addigra kopott annyit, hogy nem volt feltűnő. Egyébként gyönyörű bronzos, tengerparton nyaralós hatást lehet vele elérni. Tényleg roppant mutatós. Nekem 24 óra alatt fejtette ki hatását, végleges színét akkorra nyerte el.

L'Oreal Paris Unlimited Mascara

L'Oreal Paris Unlimited Mascara
2021. január 5.

Ez A SZEMPILLASPIRÁL, csupa nagybetűvel. Valóban drámai szempillákat varázsol, a döntött fejével nagyon könnyen és gyorsan lehet dolgozni. Nem kenődik, nem ég tőle a szemem, nem pereg le nap végére, nem csinál póklábakat, hosszít, dúsít, ível, szinte már műszempilla hatást nyújt. Hozzá kell tegyem, hogy alapból hosszúak a pilláim. Évek óta ezt használom.

Gigi Cosmetic Laboratories Nutri-Peptide Szemkrém

Gigi Cosmetic Laboratories Nutri-Peptide Szemkrém
2020. szeptember 3.

Egy hónap alatt látványos javulást értem el vele a szemkörnyéki apró rácok eltüntetésében. Nem azt mondom, hogy mosolygáskor egyetlen ráncom sincs, de kevésbé mélyek és a tekintet jóval sugárzóbb. Egyetlen apróság: csak éjszakára tudom felkenni, mert nekem a nappali CC krém lepereg róla.