adri0419

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 13 eladás
Megnézem

L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Kiöblítendő Fényesítő Hajápoló

L'Oréal Paris Elseve Glycolic Gloss Kiöblítendő Fényesítő Hajápoló
2024. április 15.

A hajamról röviden: szőkített, vékonyszálú, könnyen lelapuló, zsírosodó, hullámos, töredezett. Krémmániás videóban láttam, hogy 5 perc után milyen szép fényes lesz tőle a haj, és tényleeeg. A hajam jó illatú, puha, fényes lett már első használat után. Balzsamot így nem használtam, 5 percig volt a hajamon. Már kifésüléskor éreztem mennyivel könnyebben siklik a hajamba a fésű. Utoljára az ananászos Garnier Hair Foodnál éreztem ilyet, de akkor fél óráig volt a hajamon. Így elsőre nagyon elégedett vagyok. 😊

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk
2024. március 18.

Ma ajánlotta egy kedves eladó hölgy a kasszában fizetéskor. Jó, hogy vettem. Nagyon nagyon szépen hidratálta a bőröm. Egész kisimultnak éreztem az arcom már pár perc után is. Még a letelt hatóidő után is tocsogott a fejem a szérumban, úgyhogy bemasszíroztam. Összetevő listájával is elégedett vagyok, ahhoz képest, hogy pár száz forint, nagyon szép neki. Más szerintem drágább fátyolmaszk sem tudott többet. Szerintem ez újravevős lesz.

Helia-D Fekete Szappan

Helia-D Fekete Szappan
2024. február 13.

Ilcsi fekete szappant használtam eddig, kerestem egy olcsóbb variációt. Hááát nem mondom, hogy nagyon rossz, de nem egy olyan minőség az biztos. Elhasználom, de maradok az Ilcsinél.