adri0419

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 13 eladás
Megnézem

EGGO Infinity Glow Szónikus Arctisztító Készülék

EGGO Infinity Glow Szónikus Arctisztító Készülék
2021. május 31.

Az itteni vélemények és az akció miatt rendeltem meg. Amit tudni kell, hogy az én bőröm borzasztó problémás: zsíros, majdnem mindenhol, tágak a pórusaim, vannak mitesszereim és pattanások is, sőt még a bőrfelszínem se egyenletes. Szóval nagyon sok a gondom vele. Teljesen áttértem natúrkozmetikumra egy pár éve, attól picit jobb lett, de nem az igazi. Na aztán úgy voltam vele remélhetőleg csak egyszer kell befektetni és hosszú távon tudom használni. Kb 2 hete használom minden este Ilcsi arctejemmel, és azt kell mondjam látom a javulást. A pórusaim tisztábbak, a bőröm simább. Hetente egyszer bemasszírozom vele a pakolásomat, na akkor érzem azt az igazi wow hatást. Eddig csak egyszer töltöttem, jól bírja az aksi. Egyenlőre 5 csillag, remélem, így is marad. 😊

Ilcsi Hexapeptides Zselé

Ilcsi Hexapeptides Zselé
2021. április 4.

Nagyon lágy a textúrája, ahogy felkenem majdnem be is szívja az amúgy zsíros bőröm. Radírozás után viszem fel az arcbőrömre heti egyszer, kb fél óráig van mikor 1 óráig rajtam van. Viselni is kellemes érzés, egyáltalán nem folytja a bőröm. Általában luffa szivaccsal szoktam lemosni, utána pedig a rózsás habkrémet használom. Az eredmény a babapopsi puhaságú bőr. :)

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre
2021. március 31.

Sajnos a kiváncsiságom nyert az itteni vélemények felett. Sajnos! Az igaz, hogy gyorsan beszívódó, könnyű zselé, azonban semmilyen pórusösszehúzó hatásról nem tudok nyilatkozni. Pedig nem mondanám, hogy nem teszteltem eleget, mert teljes kiszerelést elhasználtam... Talán pici mattító hatást véltem felfedezni, de az sem tartott sokáig. Ezért és az állaga miatt kap 2 csillagot. Kár volt kísérletezni, maradok az Ilcsi birs zselénél az sokkal jobban bevált.