adri251982

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Natasha Denona Eyeshadow Palette 5

Natasha Denona Eyeshadow Palette 5
2019. május 2.

Az utóbbi két évben egyik palettát vettem, majd adtam el a másik után. Főként azért, mert olajos, ráadásul rejtett szemhéjam van, szóval jobbára csak egy csík szokott látszani a szemfestékből kb. egy óra elteltével. Felmerült bennem a kérdés, akarom-e festeni a szemem, érdemes-e pénzt és energiát belefektetni a keresésbe, tesztelésbe. Aztán rátaláltam Charlotte Tilbury 4-es palettáira, amiket imádok, viszont kíváncsiságom folyton hajt, így beruháztam Natasha Denona 2-es számú (a képen is látható) palettájára. A világos szín kivételével tényleg nagyon pigmentáltak, és tartósak. Látványosak és könnyen felvihetőek. Én általában a szemem alatti korrektort használom a szemhéjamra is, de natúrban is nagyon sokáig tartósak a színek. A Rosewood és a Levander grey a legszebbek - ők kicsit Tom Ford single festékeire emlékeztetnek, amikből egyet sem tudok megvenni az 5-ös ND áráért, tehát viszonyítás kérdése, mi mennyire drága. Persze alapban soknak tartom a high end termékek ellenértékét, de szerintem ez egyéni kérdés, kinek mi és mennyit ér meg, cserébe pl. a sok bosszankodásért és csalódásért, ahhoz képest, hogy volt az ember lányának egy elképzelése arról, miként fog szó szerint festeni egy adott termékkel, termékben, majd jön a pofára esés. Egy szó, mint száz: ajánlom. Mármint ND 5-ös palettáját.

Chanel Le Teint Ultra Tenue Ultrawear Flawless Foundation

Chanel Le Teint Ultra Tenue Ultrawear Flawless Foundation
2019. március 30.

Csodás ez az alapozó, de sajnos az én bőrömhöz nem passzol. Durván kiemeli a száraz részeket, főleg az orr és szem környékén. Ezt leszámítva minden rendben van vele: nagyszerűen és egységesen fed, könnyű felvinni, és a színt is eltaláltam (30 Beige). Szerencsére csak egy mintát vettem egy itteni kedves krémmániástól, úh. nem kell továbbadnom, mint sok más csodaszert, ami valami miatt nem volt megfelelő. Ettől függetlenül az alapozó megérdemli az öt csillagot.

Kat Von D Lock-It Concealer Crème

Kat Von D Lock-It Concealer Crème
2019. január 2.

A szemem alá használom csak, ami minden szempontból problémás, tehát kicsit szárít - na jó, eléggé szárít, viszont nagyon látványosan fed, ezért megkapja az öt csillagot.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ