adri251982

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2020. február 17.

Annyira nem látványos, ezt leszámítva, minden igaz róla, ami a leírásban szerepel. Tartós, nem pereg, mondhatni meg sem moccan, és nem bántja a szuperérzékeny szemeimet. Korrekt termék, szeretem.

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2020. február 8.

Évek óta hűséges vagyok a Nivea tusfürdőkhöz, a narancsos a kedvencem. Szuper illata van, és nagyon jól hidratál.

Natasha Denona Eyeshadow Palette 5

Natasha Denona Eyeshadow Palette 5
2019. május 2.

Az utóbbi két évben egyik palettát vettem, majd adtam el a másik után. Főként azért, mert olajos, ráadásul rejtett szemhéjam van, szóval jobbára csak egy csík szokott látszani a szemfestékből kb. egy óra elteltével. Felmerült bennem a kérdés, akarom-e festeni a szemem, érdemes-e pénzt és energiát belefektetni a keresésbe, tesztelésbe. Aztán rátaláltam Charlotte Tilbury 4-es palettáira, amiket imádok, viszont kíváncsiságom folyton hajt, így beruháztam Natasha Denona 2-es számú (a képen is látható) palettájára. A világos szín kivételével tényleg nagyon pigmentáltak, és tartósak. Látványosak és könnyen felvihetőek. Én általában a szemem alatti korrektort használom a szemhéjamra is, de natúrban is nagyon sokáig tartósak a színek. A Rosewood és a Levander grey a legszebbek - ők kicsit Tom Ford single festékeire emlékeztetnek, amikből egyet sem tudok megvenni az 5-ös ND áráért, tehát viszonyítás kérdése, mi mennyire drága. Persze alapban soknak tartom a high end termékek ellenértékét, de szerintem ez egyéni kérdés, kinek mi és mennyit ér meg, cserébe pl. a sok bosszankodásért és csalódásért, ahhoz képest, hogy volt az ember lányának egy elképzelése arról, miként fog szó szerint festeni egy adott termékkel, termékben, majd jön a pofára esés. Egy szó, mint száz: ajánlom. Mármint ND 5-ös palettáját.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ