adrica

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Avon Scent Trend EDT

Avon Scent Trend EDT
2021. június 23.

Hogy én ezt hogy imádtam és most mennyire tudnám szeretni! A Dove uborkás stiftjét használom és annyira ő jut az eszembe róla! Miért nem hozzák vissza? Biztos lenne rá vevő, ha más nem, a régi motorosok örülnének! Akárcsak az Aqua Fraise, ez is hiányzik jópárunknak! És a Millenia, de mindegy! Nem lehetne jó pár lityilöty mellett ezt is visszahozni?

Avon Skin So Soft Hidratáló Spray

Avon Skin So Soft Hidratáló Spray
2020. október 12.

Volt ilyenem, de nagyon rég! Szerettem, de a zöld párját az origi-t jobban szerettem. Azt sem lehet kapni? Azt keresem!

Oriflame Serene EDT

Oriflame Serene EDT
2020. május 22.

Ezt nagyon kérem vissza! Imádtam! Minden évben elővettem ősszel-télen. Nekem akkor nagyon jó volt, amikor már az édesektől megcsömörlöttem. Nekem ez olyan erdő, fenyős illat. Ezért karácsonykor is előszeretettel használtam. De múlthéten amikor elővettem, sajnos azt tapasztaltam, hogy megbuggyant. Pedig több mint a fele meg van. Erős diós illata lett, bár amikor leszárad, talán elmegy. Még mielőtt kidobom még adok neki pár esélyt. Help! Mit lehet ilyenkor csinálni. Gondolom kuka fedél fel és bele. Nagyon nagyon sajnálom! Na ezért kár spórolni parfümökkel. Mert ránk buggyan! Többet nem is fogom sajnálni egyiket sem!

Igen, sikerült párat visszatapsolniuk, de pont a Sparkle Paris-t? A Mirage, Freya, és a Delice és ez sokkal nagyobb dobásúak voltak! Ha valaki hallja, kérlek Oriflame füll!!!!