adrica

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Bi-Es Blossom Orchid EDP

Bi-Es Blossom Orchid EDP
2019. július 25.

Na most az a helyzet ezzel, hogy nem tudtam, hogy minek az utánzata, de gondolkodtam rajta. Ahogy változik az illat, egyre inkább Cacharel Lou-Lou-jára hajazik. Azt hittem, hogy az! Talán a jázmin, nem tudom. Tetszik! Ha nem volna Lou-Lou-m, akkor meg is venném! Aki szereti az édes-virágos parfümöket, jó választás lehet neki. Jó tartósság, alkalmi illat, vagy téli. Szép üveg, jó kézbe venni, látványnak sem semmi! Na, ez tetszik!

Gucci Bloom

Gucci Bloom
2019. május 21.

Annyira szeretném őt! Kívánság listás! Ő ilyen és kész! Ha azt mondják, hogy ez kérem bloom, azaz virág, akkor ne várjunk tőle könnyed aqua-s jegyeket! Igen, ez egy erőteljes csupa virág. Valaki szereti, valaki nem. Imádom a reklámját, teljesen elmond róla mindent. Mintha virágban, parfümben fürdenél. Ez egyszerűen nekem csodás. Olyan mint az igazi szerelem, amikor már annyira szereted, hogy fáj. Igen, beleszédülsz, szinte már rosszul vagy tőle, de még is szagolod, mert kell neked, vonz, nem tudod miért. A szerelemre nincs magyarázat, nem tudod, hogy miért ő. Akkor ő az igazi! Tavaly nyáron egy szabadtéri színházban a Rómeó és Júliát néztem és valaki, egy gyönyörű, fiatal, de nagyon markáns, nő ezzel volt beillatozva. Nagyon élveztem! Folyamatosan meg-meglibbent az illat és olyan jó volt ehhez a darabhoz! Akkor elhatároztam, hogy igen, ő kell nekem! Bár homlok egyenest más típus vagyok mint az a fiatal, 20-as, 30-as éveiben járó törékeny testalkatú, de magas, erős barna hajú, vastag szájú, tűzpiros rúzst használó nő, aki ezt használta, de belül igen is egy igazi olasz temperamentumú Mamma vagyok, aki ha kell nő, ha kell Mama, nálunk csak Anyu, de annyira magával ragadó! Két szó jellemezné: Tyű amindenit!

Gyöngyvirág, meg még sok más is.

Bi-Es Blossom Garden EDP

Bi-Es Blossom Garden EDP
2019. május 21.

Meg sem közelíti! Műanyag erőteljes szaga van! Még jó, hogy sikerült megszagolnom. Egyedül a csomagolása és az üvege tetszik, de mit ér, ha használhatatlan a parfümje? Sajnálom, mert kerestem volna egy jó alternativát, de ez nem az! Fél kezemen meg tudom számlálni, hogy mennyi parfira adtam 1 csillagot, ez most közte van.