adrica

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Avon Skin So Soft Hidratáló Spray

Avon Skin So Soft Hidratáló Spray
2020. október 12.

Volt ilyenem, de nagyon rég! Szerettem, de a zöld párját az origi-t jobban szerettem. Azt sem lehet kapni? Azt keresem!

Oriflame Serene EDT

Oriflame Serene EDT
2020. május 22.

Ezt nagyon kérem vissza! Imádtam! Minden évben elővettem ősszel-télen. Nekem akkor nagyon jó volt, amikor már az édesektől megcsömörlöttem. Nekem ez olyan erdő, fenyős illat. Ezért karácsonykor is előszeretettel használtam. De múlthéten amikor elővettem, sajnos azt tapasztaltam, hogy megbuggyant. Pedig több mint a fele meg van. Erős diós illata lett, bár amikor leszárad, talán elmegy. Még mielőtt kidobom még adok neki pár esélyt. Help! Mit lehet ilyenkor csinálni. Gondolom kuka fedél fel és bele. Nagyon nagyon sajnálom! Na ezért kár spórolni parfümökkel. Mert ránk buggyan! Többet nem is fogom sajnálni egyiket sem!

Igen, sikerült párat visszatapsolniuk, de pont a Sparkle Paris-t? A Mirage, Freya, és a Delice és ez sokkal nagyobb dobásúak voltak! Ha valaki hallja, kérlek Oriflame füll!!!!

Cacharel Gloria

Cacharel Gloria
2020. február 12.

Csak miattatok írok, akik szerették: bar ugye sosem tudják teljesen reprodukálni az eredetit, de akinek ez hiányzik az megtslálja a Yodeyma 53. nevű parfümben a replikáját. Remélem tudtam segíteni! Maga az eredeti nem az én ízlésem, de mint alkotást elismerem.