Adriemil

Regisztráció dátuma: 2011. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. október 17.

Egy hete használom még csak nagyon el voltam keseredve az állandó mitteszerek pattik miatt, és mivel sajnos nem tudom megállni a nyomkodást, így a hegek miatt is. Én bátorkodtam minden nap használni persze másnap ment a fényvédő is. Hát valami elképszető amit művelt a bőrömmel! A hegek alig láthatóak, új pattik sehol a pórusaim is látványosan csökkentek a bőröm mattabb lett, és talán talán nemsokára vállaható leszek alapozó nélkül is! Ráadásul nem is szárította ki a bőröm. Ez nekem hatalmas nagy szó! Szóval csillagos 5-ös!

Avon Anew Platinum Nappali Krém SPF25 UVA/UVB-Szűrővel

Avon Anew Platinum Nappali Krém SPF25 UVA/UVB-Szűrővel
2018. október 17.

Használom pár hete ezt és az éjszakai párját is, úgy hogy előtte nem használtam rendszeresen arckrémet. Mindig félem tőlük mivel zsírosodásra pattanásra hajlamos a bőröm és féltem a nehéz krémektől. De egy nagyobb fogyás miatt megereszkedett az arcomon a bőr, és ugyan ráncaim még nincsenek nagyon a megereszkedésre nekem kifejezetten látványos a kettő együttes használata. Pattikat sem okoz és nem is fényesedik ki szépen beissza a bőröm, és sminkelni is simán tudok rá. A fényvédő miatt is jár neki a pont.

Avon Anew Platinum Éjszakai Krém

Avon Anew Platinum Éjszakai Krém
2018. október 17.

Én még csak 35+ os vagyok és úgy kezdtem el használni ezt és a nappali krémet együtt, hogy előtte semmilyen arckrémet nem használtam rendszeresen. ráncaim még nem nagyon vannak, de egy nagyobb fogyás miátt úgy láttam az arcom kissé megereszkedett. Nekem abszolút teszi a dolgát, picit tényleg csíp mikor felkenem, de szinte azonnal érzem, hogy a bőröm tömörebb feszesebb. Ez talán jobb is mint a nappali verzió. Sajnos tág pórusú és pattanásokra hajlamos még mindig a bőröm de eddig nem okozott irritációt sem. Nekem bevált!