adrienn999

Regisztráció dátuma: 2020. február 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. február 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Oscar De La Renta Tropicale EDT

Oscar De La Renta Tropicale EDT
2020. április 5.

jó, de könnyen felejthető... majd amikor nem vágyom karakán illatra, csak egy sima tusfürdő/sampon/ruhaöblitő kategóriájú jelzésre, max akkor fújom.
Alapvetően, nem trópusi jellegű illat ahogy a nevéből gondoltam volna, hanem egy lightosabb, nem túl édes és kissé gyümölcsös felütésű vanilia.
Hogy pozitivat is mondjak, a többi kommersz parfümhöz képest kevésbé műanyag illatú.

Agent Provocateur Fatale Intense EDP

Agent Provocateur Fatale Intense EDP
2020. április 5.

hmmm... elvileg gourmand és édes amiket én többnyire nem szoktam szeretni, mert túl sok a 'cukor' az orromnak és a gyomrom is liftezni szokott kezdeni... de ez tök jó balanszban van ez az illat, mert az édes jegyeket megfelelőképpen egyensúlyozzák 'érdekesebb' , karakánabb összetevőkkel mint a chili, édesgyökér vagy a bőr. Meglepő módon, húgom a legtöbb illatom nem jól tolerálja (többnyire azt mondja, hogy 'érett nősek'), de erre mindig rácuppant ha rajtam van :) Tökéletes femme fatale illat.

Bvlgari Aqva Divina for Women

Bvlgari Aqva Divina for Women
2020. április 5.

Citrus, gyömbér és magnólia. Friss, elegáns és felnőtt nőies, ami alatt azt értem, hogy sem cukorka illatú, sem virágbolt illatú.