adrienneszter

Regisztráció dátuma: 2021. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2021. november 27.

A kék csomagolásúról vannak tapasztalataim.
Sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó termék fogja nekem meghozni a megváltást szempilla terén, de úgy tűnik mégis. Szerintem legalább 20 féle szempillaspirált kipróbáltam már, olcsóbbat, drágábbat, de egyik sem tudta a szögegyenes pilláimat göndörítés után ívelten tartani. De ez! végre megszabadultam a lekonyult szempillájú szomorú tekintettől, és nekem is gyönyörű, ívelt, csajos pilláim vannak ennek a spirálnak köszönhetően :)
Hamarabb beszárad mint a többi spirál, de egyébként sem árt 3-4 havonta cserélni őket egészségügi okokból, úgy hogy ezt nem élem meg nagy negatívumként, főleg hogy potom összegért árulják. Kicsit nehéz lemosni a vízállósága miatt sima sminklemosóval vagy micellás vízzel, de megoldható pl argánolajos micellás vízzel, vagy csak simán argánolajjal szoktam átdörzsölni a pilláimat ami szintén szépen lehozza.
Nagyon-nagyon remélem hogy sosem fogják kivonni a forgalomból :))

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2021. november 27.

Vízálló sminket nem hozza le teljesen sajnos, az argánolajos tesójával ellentétben, de egyébként jó termék.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2021. november 27.

Számomra semmilyen más ajakápoló nem ér a nyomába. Nagyon cserepesek szoktak lenni az ajkaim, de ezt felkenve azonnal érzem a puhító hatását. Rendszeres használat mellett pedig extra puha lesz a szám:) Az illata nem túl jó, de hatásáért cserébe elviselhető.