Adriii93

Regisztráció dátuma: 2015. május 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2022. április 10.

Az ára szuper, jó nagy kiszerelés is, de nekem sajnos nem jött be.
Képtelenség 2 ujjnyi mennyiséget eldolgozni az arcon+nyakon több percnyi masszírozás után is. Nagyon durva fehér réteget hagy maga után, ami kb 10-15 perc után kukacosodik. Miután megszabadultam a fehér rétegtől meg borzasztóan zsíros volt az arcom. Annyira csípte a szemem (pedig vigyáztam, hogy ne menjen bele), hogy 10-20 percig csorgott a könnyem. Szerettem volna, hogy működjön, de így nem fogom újravenni.

La Roche-Posay Anthelios XL Invisible Mist Ultra-Light SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Invisible Mist Ultra-Light SPF50+
2022. április 10.

Én bolond úgy vásároltam meg ezt a terméket, hogy előtte nem néztem meg az értékeléseket is. Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz.
Brutálisan fénylek, de konkrétan annyira, hogy ilyet még egy fényvédőnek sem sikerült produkálnia. Olyan mintha olajjal fújnám be az arcomat. Ragadni legalább nem ragad, viszont ha véletlen belemegy a szemembe akkor borzasztóan csípi.
Fényvédő újrakenéshez szerettem volna használni amikor sminket viselek. Erre a célra teljesen alkalmatlan, még a vízálló smink is lefolyik az arcomról. Óriási csalódás…elhasználgatom itthonra, de újravenni egész biztosan nem fogom.

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2021. február 10.

Évek óra a Maybelline Lash Sensasitonal szempillaspirált használom, nem is tervezem lecserélni viszont az esküvőnkre szükségem lesz egy vízálló spirális (nyilvánvaló okokból :D)
Ez a spirál sajnos nem hozta az elvártat. Túl nagy a keféje ezért nehéz vele dolgozni, könnyen összemaszatolom vele a bőrömet is.
Tartóssága is pocsék, 2-3 óra elteltével maszatos volt a szemem alatt pedig nem is sírtam! :D