adrika128

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus
2019. március 16.

Filces tust kerestem, miután meguntam a tégelyeseket a csomósodás és az ecset deformálódása miatt. Egy hete használom a Matte Onyx színt, de eddig tökéletesen bevált, gyönyörű vonalat tudok vele húzni, szép cicásat és pepecselés nélkül. A tartóssága egyszerűen remek, egyik éjjel fenn maradt (tudom, tudom... :D) és másnap reggel szinte ugyan úgy állt a vonal, a végén kellett kicsit korrigálni, de nagyon meglepődtem. :O Természetesen a napközbeni viselés után is tökéletesen a helyén marad maszatolódás nélkül. Nem bánnám, ha nem száradna ki majd gyorsan, mert nekem eddig ez a kedvenc.

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral

Organic Shop Papaya Juice bőrradír bio papayával és cukorral
2019. február 24.

Nagyon szerettem volna egy nagyobb szemcsés radírt, miután a Garnier újított és elcseszte az egészet. Itteni vélemények alapján vettem meg ezt a papayás kis csodát és azt kell mondanom, hogy imádom. Az illata valami szuper finom, jól radíroz és nem utolsó sorban lassan is fogy, nem kell belőle sokat kiszedni. Hátrány egyeseknek talán ez a tégelyes megoldás lehet, de engem személy szerint nem zavar, megtaláltam a tökéletest. :)

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2018. október 28.

Update: Bedobtam a kosárkámban, mit sem sejtve...aztán itthon ért a sokk, hogy ennek teljesen más illata van, mint eddig. Nem voltam elájulva tőle, ennyi pénzért főleg hatalmas csalódás volt. Zuhanyzásnál is feltűnt, hogy kisebbek lettek a szemcsék és nem radíroz úgy, mint előtte. Imádtam tényleg , amíg nem változtattak rajta. Soha többet nem veszem újra így.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, mert az előző radírom (Avonos) kifogyott. Meg kell mondjam nem gondoltam volna, hogy ennyire beleszeretek. Nagyobb, érdesebb szemcséi vannak, mint az előzőnek, amit használtam, de direkt ilyet akartam. Az illata valami isteni és meglepően tartós, a bőröm puha lesz a használat után. Nagyon meg vagyok vele elégedve, szóval újra fogom venni, ha elfogy. 5*