adrika128

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2021. szeptember 23.

UP 2021: Nem tudom változott-e valami benne vagy csak az én bőröm, de nagy nehezen beszereztem és szomorúan tapasztalom, hogy maszatolódik. Már nap közepe fele látszik, hogy nem olyan, mint felkenésnél, nap végére meg katasztrófa. Gondoltam visszatérek a zselés tushoz, de maradok a Catrice filcesnél, az nap végéig kitart.

Kissé tartottam attól, hogy nehezebben lehet vele dolgozni, mint az eddig megszokott csavaros tetejű-ecsetes tusokkal, de nem! :) Az utóbbi két tusom csalódás volt, Manhattan Dip Vízálló ( kicsit sem vízálló és idővel becsomósodik) és az Essence filces megoldás. Mindennapos tushasználóként szükségem volt egy normális tusra, végül erre esett a választásom. Ez az első tégelyes tusom, de hihetetlenül meggyőzött. Ultra könnyű vele bánni, ha áthúzom többször, akkor sem csomósodik/szedi le az előző réteget. A kis farkinca pedig tökéletesen kivitelezhető az ecsettel. A tartósságát a napokban tesztelem, de szerintem azzal sem lesz probléma. :) Egyenlőre megkapja az 5 csillit.

UP: Átment a tartóssági teszten is, szuper. :)

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2021. szeptember 14.

Papírra fújtam a drogériában először, aztán nem hagyott nyugodni az illat, szagolgattam folyton. Következőnek már magamra fújtam és tényleg olyan jó illatú voltam, mint a papír. Elsőre rajtam virágosabb-édeskés illat, majd idővel ez átmegy egy puha vaníliásabb, de nem émelyítő édes, finom illatba. Kb. mint egy finom süti. :) A tartóssága miatt vonok le csak egy csillagot, mert túl sokáig sajnos nem érzem magamon, de lehet, ha bejön a hidegebb idő, jobban megmarad.

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2021. szeptember 14.

Neutrogena párti vagyok, de szeretek kísérletezni közöttük. Most erre esett a választás, mivel rákaptam az illatmentes testápolóra is. Egy problémám van vele, hogy nem szívódik be, kicsit ragacsos marad a tenyerem. Egyébként tény, hogy nagyon szépen hidratál és nem kell egy nap százszor kenni. Ami másnak még negatívum lehet, hogy nehéz eloszlatni, mert egy sűrű állagú krém, de engem ez nem zavar. Még nem tudom, hogy újra veszem-e, mert ha a hatása ilyen jó marad megéri a felszívódástól független.