adrikanemeth

Regisztráció dátuma: 2011. március 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. március 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

RdeL Young Super Star Szempillaspirál

RdeL Young Super Star Szempillaspirál
2018. július 9.

Nagyon megkedveltem ezt a spirált. Bár a nagy kefével kicsit nehéz dolgozni, de ettől függetlenül imádom azt, amit csinál. Igen, sok festéket visz fel, de én pont ezt imádom benne. És igen, van, hogy összetapasztja a pilláim, de ezt is imádom benne. Szép, fekete színe van a festéknek. Azt nem mondanám, hogy könnyű lemosni, de a kétlépéses arctisztítással maradéktalanul lehetséges. Az ára pedig több, mint baráti.

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2018. július 9.

Imádom ezt a tonikot! Már a 3. flakonnal használom. Nyáron, ha nagy meleg van, akkor nekem kiváltja a hidratálót is. Van, hogy éjszakára is csak ezt kenem fel a kétlépéses arctisztítás után. Egyszerűen feltölti, kisimítja az arcom. A szemem alatti, koromból adódó apró ráncokat szinte eltüntette. Ha szükségét érzem, akár kétszer, háromszor is belepaskolom az arcomba. Ha hormonális ingadozások miatt kijön 1-2 pattanásom, a tonik bekenésével tudom gyorsítani azok leszáradását, meggyógyulását. Szóval számomra egy csoda, remélem, soha nem vonják ki!

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Roll-On

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Roll-On
2018. július 9.

Imádom ezt a golyós deot. Az illatban passzoló sprayvel együtt használom, szerintem felerősítik egymás hatását. Az illata isteni, még órák múlva is érezhető. Kicsit megfogja a ruhát, de mosással kijön.

2 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Jelentése: narancs színezék.

C12-14 Pareth-3 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen