adrikanemeth

Regisztráció dátuma: 2011. március 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. március 27.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

almost 1.618 15% Vitamin C Natural Monoserum

almost 1.618 15% Vitamin C Natural Monoserum
2023. október 10.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy a szinte tökéletes bőrömmel mit művelt! Hatalmas pattanásokat és rengeteg mitesszert okozott. Olyanokat, mint mikor 14 éves voltam. (Most 45 éves vagyok.) Ahogy abbahagytam a használatát, szinte azonnal szebb lett a bőröm. Hatalmas csalódás! Pedig a hatóanyagai jók, engem a szaga sem zavart, de köszönöm szépen, nekem sem pattanások, sem mitesszerek nem kellenek! Előtte az amerikai Mad Hippie , majd az Elyn's Lab c vitamin szérumait használtam, de soha nem okoztak olyan fájó, hatalmas, mély pattanásokat, mint ez. Vagyis egyiktől sem lett soha mitesszeres, pattanásos a bőröm. Sajnos, az arcomra és a nyakamra biztos nem fogom tudni elhasználni.

Elyn's Lab Her Majesty Shine Control SPF30-As Fényvédő Antioxidánssal

Elyn's Lab Her Majesty Shine Control SPF30-As Fényvédő Antioxidánssal
2022. október 8.

Amennyire vártam, akkora csalódás. K.b. 10 éve használok az arcomra fényvédőt. Vannak bevált termékek, amiket az évek alatt megszerettem, de ezeket külföldről kell rendelni, ezért örültem meg, mikor kijöttek ezzel a fényvédővel.
Egyszerűen nem tudom értelmezni ezt a terméket. Kombinált bőröm van, 1-2 kisebb ránccal. A reggeli rutinomból nem tudok leadni, igényli a bőröm a több lépéses megszokott rutint. Így viszont felkenhetetlen a fényvédő. Ha sikerül is, ott ül a bőrömön, nem szívódik be, fénylik, ragad, a kellemetlen érzés egész nap velem marad. Háromszor próbáltam, de mindig alig vártam, hogy lemoshassam.
Végtelenül sajnálom, pedig olyan jó lett volna egy magyar fényvédő!

RdeL Young Super Star Szempillaspirál

RdeL Young Super Star Szempillaspirál
2018. július 9.

Nagyon megkedveltem ezt a spirált. Bár a nagy kefével kicsit nehéz dolgozni, de ettől függetlenül imádom azt, amit csinál. Igen, sok festéket visz fel, de én pont ezt imádom benne. És igen, van, hogy összetapasztja a pilláim, de ezt is imádom benne. Szép, fekete színe van a festéknek. Azt nem mondanám, hogy könnyű lemosni, de a kétlépéses arctisztítással maradéktalanul lehetséges. Az ára pedig több, mint baráti.

2 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Jelentése: narancs színezék.

C12-14 Pareth-3 Kockázat: