adrikovi

Regisztráció dátuma: 2015. március 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Vichy Minéral 89 Eyes Bőrerősítő Szemkörnyékápoló Booster

Vichy Minéral 89 Eyes Bőrerősítő Szemkörnyékápoló Booster
2019. október 14.

Nagyon szuper kis vizes, géles állagú krém. Gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Puha lesz tőle a bőröm. Én a Slow Age arckrémmel használ időnként éjjelre is. Reggelre csodát művel az arcommal. Nagyon megszerettem. Tesztelésre kaptam.

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2019. október 14.

Tesztelésre kaptam ezt a kis terméket a Hyaluron Boosterrel és nagyon elégedett vagyok vele. Egy kicsit a krém illata talán túl erős, de teszi a dolgát. Kisimultabb, szebb élettelteli a végeredmény. Szépen lehet sminkelni fölé. Könnyen beszívódik, nincs ragacsos érzet.

The Body Shop Banános Testvaj

The Body Shop Banános Testvaj
2019. június 4.

Isteni finom hideg banán smoothera emlékeztet az illata. Nagyon jó állaga van, könnyen kenhető, viszont nekem marad vmi zsíros ragacsos réteg a bőrömön. Nem szívódik fel hamar... (talán egy fél óra negyed óra kell), ha a karom a számhoz ér vagy az újjam akkor nagyon nagyon rossz íz marad utána a számban. Persze tudom nem megenni kell, de fontos szempont, hogy, ha a párom puszit ad a nyakamra vagy bárhova ne egy kesernyés rossz íz maradjon meg neki. Kézkrémnél szintén ezt tapasztaltam. Illetve eddig nincsenek jó tapasztalataim a tbs-al. Nem tudom próbálkozom e még a termékeikkel.