adryenka

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. április 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30/UVA13
2021. június 16.

Gigantikus nagy csalódás. Önmagában is kukacosodik nekem, de hogyha próbálok tenni rá esetleg alapozót az horror... Mármint az szó szerint olyan, mintha már egy foszló hulla képét próbálná valaki utánozni. Egyszerűen semmilyen szérummal, krémmel, sminktermékkel nem kompatibilis. Teljesen önmagában, trükközve viselhető. Kis mennyiségben kis területet kell pöttyözgetve bekenni vele. Nem a legszerencsésebb reggelente a vacakolás.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2021. június 16.

Nekem ő eddig a legjobb mattosító napvédő krém eddig. Bevált. Ár érték arányban rendben van mert még nem találtam nála jobbat. Tényleg nem fénylik tőle a bőröm, és ez sokáig így is marad a nap folyamán. Smink is működik vele.

Oriflame Novage Proceuticals 10% Vitamin C Solution

Oriflame Novage Proceuticals 10% Vitamin C Solution
2021. június 16.

Nekem ő a kedvenc c vitaminos szérumom. Szeretem, hogy könnyű finom, szinte vizes állagú, könnyen bedolgozható a bőrbe. És különösen szeretem azt, hogy nem kell megbontani egy nagy adagot egyszerre, hanem négy hétre el van osztva a termék. Átlátszó, így jól látszik, hogy hogyan fogy, könnyen nyomon lehet követni vele, hogy körülbelül mennyi mennyiséget kellene felvinni belőle egyszerre.