AEN89

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Pupa Made To Last Lip Duo

Pupa Made To Last Lip Duo
2017. június 5.

A 006-os (nagyon piros) árnyalatot használom a hozzá (eladó javaslatára) vásárolt 300-as szájceruzával és valami csodálatos. A színes részét használom egy rétegben, 10 perc alatt mattra szárad és már kész is. Eszméletlenül tartós, egy vacsorát is simán kibír, cserébe még vízálló sminkhez ajánlott lemosóval is nehezen jön le. Az átlátszó része nekem is teljesen felesleges, hogy létezik, de még így is maximálisan megéri a termék.

Balea Sensitive Deospray Alumíniummentes

Balea Sensitive Deospray Alumíniummentes
2016. november 20.

Izzadástól nem véd, fullasztó magamrafújni. Ugyanakkor olyan kis praktikus a kiszerelése. Talán placebo hatása van. Jó lenne ilyen kiszerelés más típusból.

Maybelline Color Show 60 Seconds Körömlakk

Maybelline Color Show 60 Seconds Körömlakk
2016. november 20.

Több színben is van, péntek esténként szoktam feldobni valami feltűnő árnyalatot, amit le is szedek általában még a hétfői munkanap előtt. Ugyan nem próbáltam még 1 perc után újabb réteget felvinni, 5 percet szoktam várni. Viszont így is megvagyok 10 perc alatt és viszonylag tartós is az eredmény. Más lakkok kb lepattogtak mire kiléptem az ajtón, ez pár napot simán kibír. Imádom a 261-es árnyalatot (mélyvörös), kizrólag két rétegben. (Egy rétegben világos bordó, katasztrófa.)