Aerodon

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 17 vétel
Megnézem

Alverde Testvaj Füge és Levendula Illattal

Alverde Testvaj Füge és Levendula Illattal
(!)

Tesztelésre nyertem itt az oldalon, most már sikerült mindet végigpróbálgatnom és megszeretnem. Amúgy is nagyon szeretem a jó testápolókat, és ennek is nagyon jó az állaga meg az illatok is. Kellemes könnyebb testvaj, gyorsan beszívódik, és nekem a kiszerelés is igencsak megtetszett, mert praktikus ha kell magammal vinni. Szerintem így hármas csomagban az árát is megéri, nekem bevált így a téli szárazabb időszakban is. Ennek a levendulásnak pedig a családban is megszerették az illatát, szóval nagyon jó.

Alverde Testvaj Füge és Narancs Illattal

Alverde Testvaj Füge és Narancs Illattal
(!)

Tesztelésre nyertem itt az oldalon, most már sikerült mindet végigpróbálgatnom és megszeretnem. Amúgy is nagyon szeretem a jó testápolókat, és ennek is nagyon jó az állaga meg az illatok is. Kellemes könnyebb testvaj, gyorsan beszívódik, és nekem a kiszerelés is igencsak megtetszett, mert praktikus ha kell magammal vinni. Szerintem így hármas csomagban az árát is megéri, nekem bevált így a téli szárazabb időszakban is. A fügét itt szerintem eléggé elnyomja a narancs illata, de különösebben ez nálam nem okoz gondot, télire ez a narancsos aroma nekem nagyon tetszett.

Alverde Testvaj Füge Illattal

Alverde Testvaj Füge Illattal
(!)

Tesztelésre nyertem itt az oldalon, most már sikerült mindet végigpróbálgatnom és megszeretnem. Amúgy is nagyon szeretem a jó testápolókat, és ennek is nagyon jó az állaga meg az illatok is. Kellemes könnyebb testvaj, gyorsan beszívódik, és nekem a kiszerelés is igencsak megtetszett, mert praktikus ha kell magammal vinni. Szerintem így hármas csomagban az árát is megéri, nekem bevált így a téli szárazabb időszakban is. Illatok tekintetében erre a fügésre voltam leginkább kíváncsi, nem szokványos illat, de nagyon kellemes és egyáltalán nem túlzó. Szóval kellemes meglepetés volt, a másik két finom társa mellett.

1 ÖSSZETEVŐ