agathaadri

Regisztráció dátuma: 2019. július 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. július 8.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2021. augusztus 2.

Nyáron továbbra sem tudom letenni, hiába próbálom alumíniumsó-mentesen élni az életem, de 30 fok fölött csak ez vált be eddig, jöhet bármilyen mozgás, idegeskedés, etc. Az illata kellemes, de nem tolakodó, és évente egyszer az árát is hajlandó vagyok kifizetni, hogy ne a hónaljammal "hódítsak" nagy nyári melegekben.

L'Oreal Paris True Match Alapozó

L'Oreal Paris True Match Alapozó
2021. augusztus 2.

Az egyik legjobb alapozó, ami nekem az évek során bevált, és remélem sokáig marad még a piacon. Bár nem olyan olcsó, de mivel könnyed állagú, néha kevesebb is elég, és így gazdaságos, több hónapig használok egy tubust. Közepes fedésű, a foltjaimat nem teljesen rejti el, de korrektorral is jól kombinálható, és még púder sem kell (de azt is elbírja). Nyáron fényvédőre is ezt szoktam kenni, azoknak a fehérségét is el tudja tüntetni, és mivel sok árnyalatban kapható, ha kicsit jobban lebarnulok, akkor is találok megfelelő színt az arcomra. A szögletes és magas kialakítás külön piros pont, jobb a helykihasználása is a polcon/szekrényben. :)

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin
2021. augusztus 2.

Már több tubus ilyen krémet használtam el, alapvetően a tavaszi-nyári időszakra nekem ez vált be, mivel sok krémtől viszonylag hamar zsírosodik a bőröm, illetve az se mindegy neki, hogy éjszakára mit kenek fel. Nagyon laza állagú, gyorsan beszívódik és akár szérummal együtt is jól működik. Alapozó alá használom nappalra, és a saját márkájúval (True Match) nem szokott összeveszni, eléggé kompatibilisek.