agen

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Pupa Miss Pupa Extrafényes Ajakrúzs SPF15

Pupa Miss Pupa Extrafényes Ajakrúzs SPF15
2020. február 18.

Természetesen akciósan vettem és véletlenül, ajakbalzsamot akartam venni, de valahogy ez került a kosárba, 101-es árnyalat. Nem is lőttem annyira mellé, ugyanis nekem ez egy szép fényű ajakbalzsam inkább, mint rúzs, tükör nélkül tudom kenni, így mindig egy egészséges szép fénye van a számnak, semmi diszkógömb hatás. Nagyon szeretem!! Azóta beszereztem másik színt is, de nem hiszem, hogy az utolsót. Rúzsnak mondjuk nagyon gyenge, de nekem bőven elég, csak aki rúzs minőséget vár tőle, az valószínűleg csalódni fog.

Pupa Eyebrow Plumping Gel

Pupa Eyebrow Plumping Gel
2020. február 18.

Ez nagyon jó!! Annyira érdemes figyelni, hogy hiába sötét a szemöldököm, a 002-es is sötét rajta, így utólag megvettem a 001-est is, de nagyon szépen be lehet lőni vele az én hosszú szálú szemöldököm is. Egész nap kitart , kicsit a végéit ABH vagy Inglot pomádéval korrigálom, de ez a kettő együtt most nagyon tetszik. Ez a kiszerelés nagyon kényelmes és szinte mindig van valami akció, ki kell próbálni!

Pupa Light Up The Night Made to Last Waterproof Eyeshadow

Pupa Light Up The Night Made to Last Waterproof Eyeshadow
2020. február 18.

Tényleg elég szuper kis cucc, még az én rejtett szemhéjamon sem maszatolódik el. 2 szín van meg nekem, természetesen féláron vettem én is. De most egészen rákattantam a Pupa cuccokra, kísérletezgetek. A BB krémen kívül eddig minden bejött, amit próbáltam. Bobbi long wear stick-jét használtam eddig, de ezzel is maradéktalanul elégedett vagyok, csak hiányolom a matt színeket.