agen

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Olfactive Studio Close Up EDP

Olfactive Studio Close Up EDP
2019. május 14.

Most, hogy ilyen hűvösre sikerült ez a tavasz, ez a fűtőtestem. Nem tudok leszakadni a csuklómról, az első 10 mp kicsit hű, az anyja, ez orrfacsaró, de azonnal finomodik, meleg és fűszeres. Nem mondanám, hogy szép, amit bara89 mondott, de igaz :D. Nálam most abszolút kedvenc, kíváncsi vagyok kitart-e a rajongásom, ha melegszik majd az idő :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. január 28.

Bementem a Rossmannba a kis korrektoromért, bedobom a kosárba és akkor figyeltem fel rá, hogy az alapozó mellé ajándék a korrektor, színt nagyon nehéz volt találnom, de végülis hazahoztam egyet. Már a kézfejemen láttam, hogy ez bizony matt a javából. Nagyon kifényesedek, bármi van rajtam. Megmondom őszintén annyira nagy lázba nem jöttem, de másnap elővettem a táskámból, szombat reggel, tisztálkodás, mondom lássuk, mit tudsz..Hát ez... imádom :D ez is kiállta a takarítás főzés próbát! :D Nagyon szép matt maradt, könnyen eldolgozható, szépen lehet rá bronzosítani, pirosítani. Én keverek hozzá egy kis sötétebb cc-t, így kicsit finomabb a fedése. Nagyon szeretem, ötös. Eddig. Majd pár héttel később elajándékoztam.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2018. december 30.

Imádnivaló. 1 hete használom, szóval egyelőre csak annyit tudok mondani róla, hogy nagyon szeretem használni, annyira sima, puha tőle az arcom. Az adagolja zseniális, 100%, hogy újraveszem. Az én bőröm zsíros, így pláne tökéletesen működik, száraz bőrre lehet igényel egyéb hidratálást. Eddig sokkal drágább krémeket használtam, szóval pláne boldogság van :))