Ági0617

Regisztráció dátuma: 2013. október 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon

Schauma Cotton Fresh Szárazsampon
2015. december 15.

Szerintem nagyon jó, bár az illata tényleg nem a legjobb, de azt csak addig érzem, amíg ráfújom. Természetes szőke hajamon abszolút nem hagy nyomot, viszont megszünteti azt a zsíros fényt és nem lapul úgy le a hajam, így 1-2 nappal kitolható a hajmosás, ami néha tényleg nagy segítség, ha épp rohanásban vagyok :D

Dr. Chen Patika Szépség Komplex Kapszula

Dr. Chen Patika Szépség Komplex Kapszula
2015. május 1.

Legnagyobb pozitívuma az ára, szerintem ennél olcsóbban nem nagyon lehet ilyen készítményeket venni. Én 2 hónapig szedtem, és én is azt tapasztaltam, hogy sokkal több babahajam lett, mint azelőtt volt. Emellett úgy vettem észre, hogy gyorsabban is nő a hajam. Nekem sajnos nagyon könnyen töredezik a hajam és a körmöm is, emiatt vettem. Még mindig töredezett a hajam (bár ezen tudom, csak az olló segíthet, semmilyen csodaszer), a körmömről nem tudok nyilatkozni, mert az idő tájt kezdtem el géllakkot használni, amikor a kapszulát elkezdtem szedni, a géllakk meg eleve roncsolja a körmöt. De viszont csak akkor roncsolódik, amikor lehúzom a lakkot, a lakk alatt nem szokott felválni meg berepedezni a körmöm, de nem tudom eldönteni, hogy ez a kapszulának vagy a lakknak köszönhető :D

Essence Gel Nails At Home Effecte Gel Top Coat

Essence Gel Nails At Home Effecte Gel Top Coat
2015. március 4.

én a lilát vettem meg, és imádom! :) nagyon szép manikűrt csináltam vele, és a tartósságával semmi gond, az ígért 10 napot simán kibírja.

2 ÖSSZETEVŐ