agiagi

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Clarins Super Restorative Nappali Krém SPF20

Clarins Super Restorative Nappali Krém SPF20
2019. július 1.

Ket termekmintat kaptam a krembol egy vasarlas melle. Suru, viszont rengeteget be tudott inni belole a borom,ez pozitiv. Reggel viszont olyan gyurott fejjel ebredtem Minden nap, mikor ezt hasznaltam, hogy semmikepp se vennem meg. Epp kiprobalom a helia d tokaji aszus szerumat, siman vero ezt..

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019
2019. május 12.
(!)

Én is tesztelésre kaptam az ampullákat. Már régóta szerettem volna kipróbálni a Babor termékeit, így nagyon örültem a lehetőségnek. Hát, szerintem alanyi jogon mindenkinek járhatna évente 1-2 ilyen csomag, nagyon szépen köszönöm :)
Ha lehetne, 10 csillagot is kapna tőlem. Csináltam előtte-utána fotót, magáért beszél, alsó hangon 2-3 (5?) évet fiatalodtam, mások visszajelzései alapján is (olyan is megdicsért, aki nem tudta, hogy használok valami újat). A mimikai ráncaimat nagyon szépen feltöltötte, az éjszakai alvóráncok a használat alatt megszűntek (sajnos összegyűrt arccal kelek minden reggel), olyan ragyogó lett a bőröm, hogy valami hihetetlen.. Azért csak-csak jelent valamit, hogy ennyire drága egy termék, most először estem gondolkodóba, hogy nem kellene a 7-ezres termékeknél megálljt parancsolni.
Az illata nekem nagyon luxus, nagyon tetszett mindegyik. Ami meglepő volt, hogy az összes ampullát be tudta szívni a bőröm. Már a 2. napon feltűnő volt a hatás. Egyébként ez (Alga Vitalizer) és a 3D Firming jött be az összes közül a legjobban. A Grand Cru The White után pár apró pattanásom lett, de ezt nem biztos, hogy a Babor számlájára kell írni. Ezenkívül fenomenális volt tényleg minden nap.

Uriage Bariésun Arckrém SPF30 (régi)

Uriage Bariésun Arckrém SPF30 (régi)
2018. május 2.

Múlt héten vettem, így csak néhány napos tapasztalatom van róla. Kellemes naptej illata van, jól beszívódik, nagyon szép barna lett az arcom a használata mellett. Nem tudom, meddig lesz elég, de ha nem bírja a nyarat ki, veszek utánpótlást. Megéri az árát.