Best of Beauty 2019

ágica

Regisztráció dátuma: 2011. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2018. december 6.

Most járok az első üveg végén, nagyon megszerettem. Selymes állagú, erősen hidratáló szérum, nekem a normál/kombinált bőröm nagyon gyorsan beszippantja.
Nem hagy kellemetlen, feszülő réteget a bőrön, és jobban hidratál, mint a korábbi Purito szérumom.
Szuper INCI, nagy mennyiségű betaine, a hyaluron mellett, ami több koreai szérumomban is szerepelt, ebben is hasonló eredményt tapasztaltam.
Mindemellett nagyon jó az ár-érték aránya, könnyen beszerezhető, már beszereztem az utánpótlást. :)

Catrice Ultimate Dark Lip Glow

Catrice Ultimate Dark Lip Glow
2018. december 3.

Nagyon érdekes termék, az biztos. :) Rajtam lilás-pink, kicsit hajaz a koreai sminktrendek színeire, de minden egyes fényviszonyban más. Nagyon jól passzol hozzá a Sleek Flushed nevű pirosítója, az is erre a bordós-rózsaszínes árnyalatra hajaz világos bőrön.
Nem szárít, tovább tart, mint egy átlagos rúzs, de kifejezetten tartósnak se mondanám, befogja az ajkakat, ezért egyenletesen kopik.
Finom bogyósgyümölcsös illata van, de gyorsan elillan.
Összességében megérte megvenni 20% kedvezménnyel, elégedett vagyok.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2018. december 3.

Már a tégely végén járok, így ideje véleményeznem, de a legnagyobb hátránya a csomagolás. Gyakorlatilag az első héttől kezdve pattog le a fekete festék a tégelyről, ami aztán belekerül a krémbe. Nincs ennyire erős kezem, hogy a csavarástól lepattogjon:))
Maga a beltartalom nagyon minőségi, könnyű, gyorsan beszívódó krém, a tavaszi-őszi időszakra tökéletes, télen picit kevés. Pattanást, mitesszert nekem nem okozott. Nem irritál még a szemkörnyéken sem. Nagyon sokáig (min fél év) elég a 100 ml, így az ár-érték arány is kiváló.
Ha megváltozik a csomagolás, gondolkodás nélkül újraveszem a kicsivel melegebb időszakra.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ