ágica

Regisztráció dátuma: 2011. március 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

TIA'M Snail & Azulene Water Essence

TIA'M Snail & Azulene Water Essence
2019. december 6.

Kicsit ünneprontó leszek, de nekem abszolút közepes termék a koreai esszenciák között. Hidratáló hatása jó, de nem kiemelkedő, azon kívül pedig más hatást nem figyeltem meg. Az állaga kicsit ragacsos, de nem vészes tulajdonképpen. Az illatát nagyon nem szeretem, ezért nem is használom szívesen, de irritációt nem okozott sose. Nem fogom újravenni, ha elfogy.

Kell A Púder! Korrektor

Kell A Púder! Korrektor
2019. december 6.

A legerősebb korrektor, amit eddig hétköznapi használatra vettem. Nagyon pigmentált, kevés fényvisszaverő pigmenttel, és matt, de nem száraz hatással. Ez egyrészt előny, mert bőrhibákra és szem alá is használható, kis előkészítéssel, viszont nagyon könnyű túl sokat felvinni, a rétegezés szerintem sok lenne, max fotózásra, alkalmakra, vagy sok "takargatnivaló" (pl. tetoválás) esetén ajánlott. Külön köszönet az extra világos legvilágosabb árnyalatért, én vörös hajú hófehérkeként eddig nem találkoztam olyan korrektorral, ami ízlésesen világosabb egy picit a bőrömnél, annyira, hogy kiemelése is használható legyen. A korrektor egész nap tart, még melegben is. Az adag nekem kb nyár óta megvan, és még kb mindennapos használat mellett is gyakorlatilag tele van, így az ár-érték aránya is teljesen rendben van számomra.
Negatívumok közé sorolnám az enyhe szárító hatást, amit alapos hidratálással lehet ellensúlyozni. Én még csak 22 éves vagyok, de néha így is hajlamos kiemelni egy-egy finomabb vonalat, ráncot, vízhiányt, viszont primerrel és a mennyiség kontrollálásával nekem ez is orvosolható volt, viszont ez nem egy hidratáló, könnyű korrektor, a leírással ellentétben. Eldolgozása ecsettel esélytelen, inkább az ujjak melege, vagy egy nedves szivacs ajánlott, utóbbit én nem kedvelem.
Mindent egybevetve leginkább 4,5*-ra értékelném, de mivel jobb alternatívát eddig nem találtam, ezért megkapja az 5*-ot.

Isntree Hyaluronic Acid Toner

Isntree Hyaluronic Acid Toner
2019. december 6.

Én évek óta használok koreai esszenciákat, amikből a sűrűbb, hidratálóbb verziókat kedveli a bőröm. Ennél sincs másképp, bár ez a fermentált összetevőket alacsonyabb százalékban tartalmazza, a bőröm mégis imádja. Puhább, nyugodtabb, hidratáltabb a bőröm, az állaga pedig egy álom. Nagyon selymes, nem ragad, vagy csúszik meg rajta a következő réteg, vagy a smink. Szuper, hogy illatmentes, retinolt és hámlasztókat is használok, így nem hiányzik az irritáció. Egyetlen egy dolgot nem értek: miért drágább a nagyobb kiszerelés ml-re leosztva?? Ez számomra rejtély, de mivel 6 hónap a lejárati idő, a 200 ml bőven elég számomra, aminek nagyon kedvező ára is van.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ