agica10

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

I Heart Revolution Donuts Paletta

I Heart Revolution Donuts Paletta
2020. május 16.

A Cherry pie van meg, első palettám a márkától, és az első olcsó sminktermék, ami beválik. Imádom! Nagyon jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Nem nyúltam az Urban Decay-eimhez, amióta megvan. Ahogy láttam, másik verzió nem vált be másnak, úgyhogy örülök, hogy elsőre jót sikerült kifognom, fogok még kísérletezni ezzel a márkával.

KiwiSun Oahu Island Advanced 200X Bronzer

KiwiSun Oahu Island Advanced 200X Bronzer
2018. november 16.

Még csak egyszer használtam, de megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert 1, azaz egy 7 perces szolizás látszik a bőrömöm! Elég fehér bőrű vagyok, kb. nyár végére lesz valami színem nagy nehezen, ezzel meg már egy rövid szoláriumozás is látszik. Korábban nem próbáltam még szolárium krémet, csak nagyon sokadik alkalom után láttam valami kis eredményt a bőrömön, le is szoktam a szolizásról, mert olyan sokszor meg nem akartam menni, amennyiszer látható eredményhez kellett volna.

Dr. C. Tuna Age Reversist Exceptional Cream

Dr. C. Tuna Age Reversist Exceptional Cream
2018. június 14.

UPDATE2: április 13-án töltöttem fel eladónak 47 tasaknyit dobozzal, 7000 Ft-ért. Ma június 14-e van, még senki sem jelentkezett érte. Közben egy tasakot odaadtam egy barátnőmnek kipróbálásra, a véleménye: "hát ez nem csinál semmit". A megmaradt 46 tasak árát ma levittem 5000 Ft-ra, hátha csak drágállották eddig a rajongói (mondjuk senki sem jelentkezett azért sem, hogy vigyem le az árat és vinné). A kísérlet e hónap végéig folytatódik, akkor repül a kukába a doboz a tartalmával együtt. Felhívnám mindenkinek a figyelmét, hogy legyen óvatos mlm-es termékekkel, nagyon sokat a krémmánián ügynökök húznak fel, hogy jó legyen az értékelése, és el tudják adni. Vannak nagyon jó mlm-es termékek, lehet, hogy a Farmasinak is van jó cucca, de ez a szérum tuti nem az. (megjegyezték páran, hogy biztos nem jól használom, ezért kiemelem: de, úgy, ahogy ajánlották a használatát. A termékvonal hidratálóját is megvettem, azt végül elkentem testápolónak)

hogy én mekkora barom vagyok! mondjuk, így utólag nem is tudom, mire számítottam. megvettem ezt az összesen 15,6 ml (52x0,3) valamit, mert valaki azt állította csodaszer. na, magamra kentem, nagy reménykedve, hogy semmi durva összetevő, de hatni fog, ha csak időlegesen is. hát, lehet, hogy pont annyi időre kisimított néhány ráncocskát, amíg pislogtam, de ha hatott is ennyi ideig, az ki a fenét érdekel. pontosan olyan a bőröm állapota 2 tasak elhsználása után, mint előtte volt. mert hát, gondoltam, ha egy nem csinált semmit, hátha majd kettő... se apró szarkalábakra, se mimikai ráncokra, semmire sem hatott. csak olyan száraz lett a bőröm, mintha lepúdereztem volna, ergo alapozót már meg sem próbáltam tenni fölé. ez volt életem utolsó mlm-ben árult cuccal való próbálkozása, nevezzük tanulópénznek, amit inkább költöttem volna kozmetikusra, vagy bármire, ami örömet okoz.
nyilván elkenem a maradékot, ha már megvettem, és várom a csodát. ha váltotik a véleményem, update-elek. egyelőre véleményem szerint ez pénzkidobás volt.

UPDATE: nem kenem el a maradékot, mert hámló, száraz foltok jelentek meg tőle az arcomon. aki ajánlotta, először azt mondta, csökkentett áron átveszi tőlem, aztán eltűnt - ez azért elég beszédes. ÓVAKODJATOK A FARMASITÓL!