agica10

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2021. október 2.

Update: a poros verzio mar loszart se er. Neztem az angol leirast is, be volt csavarva a fejem foliaba, melegithettem is hajszaritoval - amennyi pigmentet lattam az oblitovozben, annyit a sima sampon is kiszed (extrem szinu hajfestekeket hasznalok. Ugyanazt a markat probaltam eltavolitani, amivel korabban mukodott a tubusos verzio). Ezt az ujat ne vegyetel meg, penzkidobas.

WOW! Szőke a hajam, ment rá az elmúlt fél évben mindenféle szín, kék, lila, rózsaszín meg piros is, aztán egyszercsak meguntam. Ez a cucc mindent leszedett róla simán, az 1 órás hatóidő után láttam az eredeti hajszínt újra, már az öblítés előtt. A szaga miatt sokan prüszkölnek - valóban nem kellemes, de elviselhető, a dauervíz sokkal büdösebb. Ezek után azt hiszem, még bátrabban merek mindenféle színnel kísérletezni tudva, hogy létezik ez a csodaszer, ami megment, ha nem tetszik az új szín.

I Heart Revolution Donuts Paletta

I Heart Revolution Donuts Paletta
2020. május 16.

A Cherry pie van meg, első palettám a márkától, és az első olcsó sminktermék, ami beválik. Imádom! Nagyon jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Nem nyúltam az Urban Decay-eimhez, amióta megvan. Ahogy láttam, másik verzió nem vált be másnak, úgyhogy örülök, hogy elsőre jót sikerült kifognom, fogok még kísérletezni ezzel a márkával.

KiwiSun Oahu Island Advanced 200X Bronzer

KiwiSun Oahu Island Advanced 200X Bronzer
2018. november 16.

Még csak egyszer használtam, de megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert 1, azaz egy 7 perces szolizás látszik a bőrömöm! Elég fehér bőrű vagyok, kb. nyár végére lesz valami színem nagy nehezen, ezzel meg már egy rövid szoláriumozás is látszik. Korábban nem próbáltam még szolárium krémet, csak nagyon sokadik alkalom után láttam valami kis eredményt a bőrömön, le is szoktam a szolizásról, mert olyan sokszor meg nem akartam menni, amennyiszer látható eredményhez kellett volna.