agica173

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Karitévajjal
2015. április 14.

És igen! Sikerült ezt a terméket jóóól elbazilikázni... A régi változat volt számomra a tökéletes ajakápoló állagra, illatra, hatásra. Volt is nagy megkönnyebbülés anno, amikor rátaláltam. De ez már nem olyan. A csomagolásán kívül semmi pozitívat nem tudok mondani róla. Az hagyján, hogy nem használ, cserébe viszont árt. Teljesen kiszárította a szám. Mondjuk nem tudom miért vagyok meglepve. Ha valamire rászokom, az vagy megszűnik, vagy változtatnak rajta. Most kezdhetek megint keresgélni...

Inecto Pure Coconut Sampon

Inecto Pure Coconut Sampon
2015. február 1.

Nagyon szeretem ezt a sampont, többször vettem újra. Finom, édes, tejkaramella illata van, semmi köze a kókuszhoz, de legalább nem mű. Nem zsírosít, nem szárít, balzsammal jól működik. Ugyan felváltva használom az egyik Aiko samponnal, de nekem így teljesen bevált. Ami viszont nagy pozitívum az eddig próbált samponokhoz képest, hogy elég vele egyszer hajat mosnom.

Avon Little Pink Dress

Avon Little Pink Dress
2014. október 31.

Update: még most is megállja a helyét, egyelőre nem nyúltam az őszi parfümömhöz:) Változatlanul nagy a szerelem, egyedül a tartósság ami lehetne jobb. De továbbra is egy nagyon kellemes, jól eltalált illatnak tartom:)

Szerintem ez egyáltalán nem hasonlít a Red Dressre. Az utóbbi számomra egy erős, émelyítő, fullasztó "illat", míg ez a kis rózsaszín valami nagyon finom, érzéki kis illat. Nyári hőségben tökéletes. Sajnos nem túl tartós, de elnézem neki, mert az illata amolyan "még illat". Amúgy engem leszáradás után leginkább a DG Light Bluera emlékeztet, ha abból kivonok egy kis citromot:) Ritkán vagyok elájulva avonos parfümtől, de ez telitalálat ismét.