agica1989

Regisztráció dátuma: 2012. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2016. február 17.

Csodálkozom a negatív véleményeken! =(
Én is a Pixiboxban kaptam és kicsit kétkedve próbáltam ki, mert nem igazán szeretem a krémes deókat. Aztán már az első használat után nagyon megtetszett. Reggel kenem be magam (mert este hagyom szellőzni a bőröm), várok egy kicsit öltözés előtt és nem szokta megfogni a ruhám. Egész nap jól érzem magam és bármilyen kemény napom is volt még este is érzem, hogy kellemes illata van a hónaljamnak. =)
A zuhanyzásnál tényleg furi egy kicsit, mert "taszítja a vizet" (vagy valami hasonló), de tusfürdővel el lehet távolítani.
Nálam egyértelműen 5*.

Egy dolog van, ami kicsit negatívum, hogy a melegben olvad. Így a táskában hurcolászással vigyázni kell, meg nyáron jobban szereti, ha hűtőben tároljuk.
Persze ez nem ront azon a véleményen, hogy semmi nem vált még be nálam ennyire.

Alberto Balsam Mandarin és Papaya Balzsam

Alberto Balsam Mandarin és Papaya Balzsam
2014. március 26.

Nagy samponpróbálkozós időszakomat élem és ezt a márkát már régebben is nézegettem. Az illata miatt ezt vettem meg, de olyan semmilyen volt és még a hajam is többször igényelte a hajmosást utána. Szóval kicsit sajnálom, de nekem nem jött be.

Rimmel Metal Rush Körömlakk

Rimmel Metal Rush Körömlakk
2014. február 15.

Itthon nem láttam, így ASOS-ról rendeltem. Nekem a 60 Royal Blue árnyalat van meg és nagyon tetszik. Kék, lilás beütéssel. Nagyon gyorsan szárad. =) Viszont kell a 3 réteg, de minimúm 2, mert különben kicsit átlátszik. Tartósságáról csak később tudok nyilatkozni.

Update: 3 napig bírta a körmömön, de rengeteget mosogattam vele.
A színe csak a felkenéskor volt kék. Később inkább zöld és lila, az egyik ismerősöm szerint olyan mint egy kagyló belseje. Szerintem inkább a rózsabogár színéhez hasonlít a legjobban. =)

1 smink

2 ÖSSZETEVŐ