agirlhasnoname

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2019. április 18.

Még csak kétszer használtam kis mennyiségben, de így is nagyon egészséges, sima, puha és könnyen kezelhető lett a hajam utána. Lemosásra (könnyen lejön plusz mosás nélkül - én alapból kétszer szoktam samponozni) és kondícionálásra ugyanazt a Joico kombót használom, mint eddig, de érezhető a különbség a Roots után. Biztos, hogy teljes kiszerelést is beszerzek belőle, ha elfogy a próbadoboz, amit utólag is még egyszer köszönök a kedves eladó srácnak. :)

Jimjams Ultrasonic Bőrfiatalító Szett

Jimjams Ultrasonic Bőrfiatalító Szett
2019. április 18.

Nem tudom, hogy csak én reagáltam rá ilyen negatívan, vagy mások is tapasztaltak hasonlót, de olyan, mintha csökkentette volna az amúgy sem telt (értsd: küzdök azért, hogy egészséges életmód mellett megmaradjanak a párnáim) arcom zsírszöveteinek méretét. Karikás lett a szemem (nem használtam rajta, egyszer áthúztam a kezelőfejet alacsony teljesítményen, pulzáló üzemmódban a szemem alatt kb. 1 cm-rel), be van esve az arcom, mint egy múmiáé. Ezen felül használat után furcsa szívdobogásérzésem lett (nincs egészségügyi vagy szívproblémám), lüktetett az arcom, de ezt annak tudtam be, hogy biztosan épp kifejti a hatását a kezelés. Azóta eltelt 2 nap és egy éjszaka, semmit nem javult, a bőröm pedig kipirosodik minden erősebb érintéstől (pedig egyébként erre sem hajlamos), én meg érthető módon meg vagyok ijedve, és csak reménykedni tudok, hogy helyre lehet ezt hozni valahogy több százezer Ft kiadása nélkül.

Egyébként még a gép megvásárlása előtt utánaolvastam az ultrahangos technikának, és sajnos hallgatnom kellett volna a megérzéseimre, mert sokhelyütt írják, hogy egyrészt nincs hosszútávú orvosi kutatásokra épülő részletes információbázis a kozmetikai UH-val kapcsolatban, másrészt sok az ellenjavallat (itt nem szabad, ott nem szabad, erre-arra hosszú távon negatív hatással bír), így gyakorlatilag lehetetlen teljes biztonságérzettel használni.

Update: 2 év eltelt és bár az állandó irritáció nyilván megszűnt, az arcom struktúrája súlyos tíz-húszezrekbe kerülő kezelések ellenére is ugyanolyan maradt. Csak azért nem kezdek bele jogi csatákba, mert az első és egyetlen levélváltásunk alapján tuti, lerendeznék annyival, hogy "ez a természetes öregedési folyamat" (ilyen hirtelen, egyik pillanatról a másikra?) meg hogy ez nem csak ettől lehet (de.). Mindenesetre azóta teljesen máshogy érzékelem a világot, a szememmel sem tudok úgy "nézni", ahogy régen, mert csíp, kevésbé bírja a fényt, az arcom jobban fázik hidegben, szóval igencsak elcseszték az életemet. Az önbizalomhiányról nem is beszélve... ezt a terméket úgy, ahogy van, be kéne tiltani, mert VESZÉLYES!

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2019. április 18.

Ez valami fantasztikus. Ne tekintsetek egyszerű bőrradírként rá, mert amit csinál, az sokkal több ennél: frissít, táplál, kiegyenlít, hidratál, extrémen puhít, kisimít, fiatalít, egyszóval jó mindenre IS. Illata valami isteni, gazdaságos, ha lehetne, 10 csillagot adnék rá!