Agitigi

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. május 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kallos Hajfény Spray

Kallos Hajfény Spray
2013. május 8.

Régóta keresgéltem már a valódi hajfényspray-t, végül megtaláltam. Igazán kedvező áron szerezhető be, sokáig tart a flakon, mivel egy pici fújás is elég belőle a hatás kifejtéséhez. Valóban jobb távolról permetezni a hajra és a hajtövet ki kell kerülni. Sokszor hajvasalás előtt vagy után használom, valamint ha felkötöm a hajam, befújom vele a hajvéget és utoljára átfésülöm. Nekem nagyon bevált!

e.l.f. Szemhéjalapozó

e.l.f. Szemhéjalapozó
2013. május 8.

Teljesen elégedett vagyok vele, szinte hihetetlen, hogy ilyen olcsó termék ilyen jó. Mivel zsíros a bőröm sajnos a szemhéjfestékem is hajlamos csíkot hagyni, főleg a nagy melegekben. Ha használom a szemhéjalapozót, majd utána kenem fel a szemhéjpúdert egész nap tart a sminkem.

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál
2013. május 8.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, biztosan újra őt választom, amint elfogy. Dúsít, megfelelő mennyiségben hordja fel a festéket, egész nap "kitart" a hatása. Mivel elég vastag a keféje nehezebb vele dolgozni az alsó szempillák festésénél - bár gyakorlás kérdése az egész. Én mindenképpen ajánlom, túl vagyok már pár szempillaspirálon.. eddig ő a befutó :)